sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Internet, kiedy się pojawił, ogromnie zmienił codzienne życie wielu ludzi

Duża jego część przeniosła się do wirtualnej rzeczywistości, a dotyczy to także kontaktów międzyludzkich. Dzięki sieci bardzo zmieniła się możliwość poznawania nowych ludzi, i jak w każdej takiej rewolucji bywa, dużo zmian jest na lepsze, lecz jest też dużo zagrożeń i niebezpieczeństw.
randka
Author: Sergio Vassio Photography
Source: http://www.flickr.com
W pewnej chwili jeden za drugim pojawiać się zaczęły się strony z randkami. Tak naprawdę każdy z większych portali dział taki musiał posiadać, a poza tym zaczęło funkcjonować sporo niezależnych stron. Najczęściej trzeba było w serwisie randkowym otworzyć profil, podając jakiej informacje o sobie, wyglądzie, zainteresowaniach i oczekiwaniach. Po wgraniu fotografii profil był gotowy i można było szukać osób chętnych do nawiązania kontaktu. W niejednym przypadku tego typu znajomości kończyły się w fazie wirtualnych rozmów, ale niekiedy kończyły się na prawdziwym spotkaniu, a czasem i na hucznym przyjęciu weselnym.E-randki stają się bardzo rozchwytywane, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Lecz jak widać po profilach, znajomości w internecie szukają też ludzie starsi, samotni i znajdujący się w związkach. W internecie w naszym kraju działa kilkanaście dużych serwisów randkowych, każdy z nich pozwala w pierwszej kolejności wyszukanie kogoś według swoich oczekiwań.

na randce
Author: Connie Ma
Source: http://www.flickr.com
Niektóre osoby nadal szukają wielkiej miłości na całe życie, część szuka znajomości albo przyjaźni, a wielu osobom będzie zależało na niezobowiązujących, luźnych związkach. W każdym z serwisów randkowych niezbędne jest zarejestrowanie profilu, jedynie wówczas można będzie ich używać. Czy w pełni, to zależy od rodzaju portalu.

W przypadku, kiedy musisz przestudiować rozpatrywaną problematykę też pod innym kątem, zobacz więcej w tym tekście (http://www.osmiornica.eu/kurs-instruktora-nurkowania/), ponieważ on również ją analizuje.

Część z tych najbardziej popularnychwymaga opłat, a dla użytkowników nieopłacających abonamentu będzie dostępnych tylko nieduża ilość funkcji. We wszystkich serwisach dostępna jest szczegółowa wyszukiwarka, przy jej pomocy będzie można znaleźć osoby dokładnie takie, jakich ktoś będzie oczekiwał.