sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Kultura-hobby dla każdego

Pomysł na weekend - kajaki

spływ kajakowy weekend
Author: Wendy
Source: http://www.flickr.com
Chłodne miesiące zbliżają się wielkimi krokami, ale wciąż jeszcze jest stosunkowo ciepło i przyjemnie. Mimo, że wakacje minęły, to warto wykorzystywać ładne weekendy na aktywność na dworze. Możliwości jest dużo, a jedną z najbardziej atrakcyjnych są spływy kajakowe. Rzek mamy w naszym kraju wiele, więc zazwyczaj nawet nie musimy daleko wyjeżdżać, aby tej przyjemności zaznać. Oczywiście najpopularniejsze miejsca na kajaki to Mazury. Tam możemy znaleźć mnóstwo urokliwych rzek, buchających kolorami zakamarków.

W co być ubranym polując?

myśliwi na polowaniu
Author: Susan Drury
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto poluje na zwierzynę zdaje sobie sprawę, jak istotne jest mieć odpowiedni ubiór. By odpowiednio pełnił swą rolę musi mieć pewne właściwości. Właściwa ilość oraz rozmieszczenie kieszeni, wygoda oraz odporność to jedynie wybrane z nich. Wielu spraw o tym jak ubrać się na polowanie da się dowiedzieć się w Internecie. Działa dużo stron poświęconych sferze polowań. Znajduje się na nich dużo pomocnych informacji, a ich członkowie nierzadko z ochotą dzielą się poradami i obserwacjami.

Atrakcyjność oferty na odzież myśliwską w internecie

polowanie
Author: Torrey Wiley
Source: http://www.flickr.com
Sklepy ze specjalistyczną odzieżą działają nie tylko w internecie, o czym bez wątpienia mogli przekonać się osoby szukające informacji na ten temat w sieci. Częste przekierowania na sklepy na miejscu to gwarancja troski producentów i dystrybutorów o to, by klienci mieli wszystko w zasięgu ręki.

Z jakiej przyczyny obecnie na wakacje opłaca się wybrać Beskid Śląski

Zakopane - góry
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Niełatwo teraz czasami wyszukać wymarzone miejsce na urlop. Czy to lato czy również zima dobrze jednak pomyśleć o wybraniu się w góry. Pewnym ciekawym rejonem, Jaki warto odwiedzić może być na przykład Beskid Śląski. Proponuje on mnogość atrakcji dla wszystkich amatorów sportów lub także górskich wędrówek.

Broń palna na plastikowe kulki? Czy warto?

sprzęt ASG
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Ludzie mają różne hobby, niektórzy bywają na zajęciach tańca, a część osób lubuje się w broni palnej. Ludzie, którzy zainteresowani tą drugą opcją na pewno mają wiedzę na temat repliki air soft gun. Repliki tego typu można kupić w wielu sklepach internetowych. Damy radę znaleźć tam niemal każdy rodzaj broni. W dodatku koszty replik wcale nie są takie duże, choć tu też sporo zależy od modelu broni. Najbardziej atrakcyjne jest to, że repliki air soft gun ładuje się kulkami, czyli przez tego typu repliki można wypróbować swoje zdolności strzeleckie.

Czy myślałeś kiedyś, aby skoczyć ze spadochronem? Chcesz tego, ale się boisz? Nie wiesz jak pokonać strach?

skok ze spadochronem
Author: The U.S. Army
Source: http://www.flickr.com
Skakanie ze spadochronem to ciekawa zabawa, jednocześnie sama myśl o tego typu skoku zwiększa nasze lęki. Nie martw się, to całkiem naturalne uczucia, towarzyszą one człowiekowi przy każdym ryzyku. To ryzyko jednak jest z pewnością małe, gdyż dziś wypadki następują bardzo rzadko. Sprzęt jest sprawniejszy, szczegółowo dopilnowany, wyposażony w automatyczne systemy otwarcia spadochronu. Ponadto, w sytuacji skoków w parze ryzyko praktycznie jest minimalne, ale naturalnie strachu nie da się tak łatwo przegonić.

Kursy niemieckiego: rewelacyjny program nauczania gwarantujący zauważalne efekty

stadion
Author: Rob S
Source: http://www.flickr.com
Nie ma wątpliwości, że znajomość języków obcych może nam w bardzo dużym stopniu pomóc zarówno w życiu służbowym,jak i prywatnym. Wyjątkowo ceniony jest w ostatnim czasie język niemiecki, którego warto uczyć się w Szczecinie. Kursy języka niemieckiego opierają się na bogatym programie, podczas którego mamy możliwość rozwijać własne umiejętności zarazem w mowie, jak również w piśmie.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »