sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Wystawy i wydarzenia - co słychać w mieście?

Szlakiem adrenaliny po trójmieście wybierz się już dziś

plakat
Author: Fundacja Filmowa Warszawa
Source: Fundacja Filmowa Warszawa
Istnieją tacy osobnicy, których wcale nie pociąga zwiedzanie popularnych obiektów. Ludzie, którzy uwielbiają przygody, niespodzianki oraz wchodzenie do nie raz strasznych miejsc, czasem zakazanych. Trójmiasto, jak się okazuje, proponuje coś dla miłośników dobrej przygody.


Jeżeli wyruszamy do Trójmiasta służbowo większą ekipą z pracy i mamy czas na przygody, możemy zdecydować się na dostarczający sporej ilości wrażeń paintball.

Turystyka kulinarna – zwiedzamy topowe restauracje Polski

tajlandia
Source: pixabay.com
Śledząc sytuację zaistniałą w sektorze turystycznym, można bez wątpienia dojść do wniosku, że polskiej turystyce idzie całkiem dobrze, jest to z pewnością jeden z bardziej rozwiniętych sektorów i non stop się rozwija – wzrasta zarówno liczba interesujących miejsc, które posiadają niesamowicie bogatą ofertę dla turystów jak i właśnie liczba osób, które podróżują.

Jak spędzać jesienne i zimowe wieczory? Oglądając telewizję? Ależ nie!

zespoły
Author: Bartosz Madejski
Source: http://www.flickr.com
Nadeszła jesień, i zaraz nadejdzie również i zima. Robi się coraz bardziej ciemno, coraz zimniej, mniej przebywamy na zewnątrz. Przesuwamy czas, więc mrok przychodzi o wiele szybciej niż to było letnią porą.

Kilka informacji dotyczących kursów rysunku.

rysunek
Author: Ettore Bechis
Source: http://www.flickr.com
Bezsprzecznie Kraków to zagłębie artystyczne, to właśnie spod jego skrzydeł wypływają najważniejsi, najsłynniejsi aktorzy, malarze, rzeźbiarze, czy muzycy. W tym mieście znajdziemy rozmaitą propozycję wszelkiego rodzaju kursów i szkoleń z zakresu rysunku satyrycznego.

Różne oblicza muzyki - pasja, którą każdy obiera w różny sposób

koszulki na winyle
Author: barnimages.com
Source: http://www.flickr.com
Obecnie ludzie mają wyjątkowo różne zainteresowania i nadzwyczaj chętnie przeznaczają im własny czas. Jest to bez wątpienia forma relaksu, odskocznia od powszedniego funkcjonowania i szansa robienia rzeczy, o jakich marzyło się od dziecka.

Różne gry dla każdego

xbox
Author: - EMR -
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj wszelkiego rodzaju technologie ogromnie się rozwinęły, co na pewno każda osoba spośród nas jest w stanie z łatwością zauważyć. Niektóre z nich są stworzone żeby uprościć nam funkcjonowanie, a zadaniem pozostałych jest zwyczajne stworzenie nam fajnej rozrywki. I mimo, że istnieje wiele osób, które ciągle narzekają na komputery oraz to jak negatywny wpływ mają na młode osoby, to prawdą jest, iż większość spośród nas nie jest w stanie wyobrazić sobie bez nich każdego dnia.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »