sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Wystawy i wydarzenia - co słychać w mieście?

Kilka informacji dotyczących kursów rysunku.

rysunek
Author: Ettore Bechis
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia Kraków to zagłębie artystyczne, to przecież spod jego skrzydeł wypływają najważniejsi, najsłynniejsi aktorzy, malarze, rzeźbiarze, czy muzycy. W owym mieście odnajdziemy obfitą propozycję różnego typu kursów oraz szkoleń z zakresu rysunku satyrycznego.

Sylwester 2012/2013

Zamek Kliczków, Sylwester
Author: Zamek Kliczków
Source: Zamek Kliczków
W 2013 roku najczęściej wybieraną propozycją jest sylwester w Karpaczu lub romantyczny sylwester we dwoje. Jedno jest pewne - na powitanie nowego roku ruszamy w Polskę i rezygnujemy z ciepłych krajów oraz dalekich wypraw!

Manierka - niezbędne wyposażenie w czasie biwakowania w lasach

biwak
Author: pieknowdomu.pl
Source: pieknowdomu.pl
Wybierając się na biwakowanie w lesie bezsprzecznie wypada niezwykle dobrze do tej wyprawy się przygotować, w szczególności jeżeli ma ona trwać nie jeden dzień lub weekend, ale dłuższy czas. Należy zadbać o zapas jedzenia, ciepłe ubrania, komfortowe i przydatne buty, namiot oraz inne akcesoria przydatne w czasie biwaku, takie jak na przykład lornetka czy też kompas.

Minecraft to teraz jedna z najbardziej znanych gierek na rynku

komputer
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Minecraft to obecnie jedna z najbardziej popularnych gierek na polskim rynku - w naszym kraju, ale zapewne w pozostałych również, natrafić idzie na dziesiątki tysięcy prawdziwych sympatyków akurat tej gierki. W sumie autor tekstu nie zalicza się do mega fanów Minecrafta, lecz oczywiście bardzo dobrze rozumie potęgę tego rozrywkowego produktu.

Szkolenia na jakie warto się zapisać, by rozwijać własne zdolności.

portret
Author: 2 TOP
Source: http://www.flickr.com
Znacznie więcej osób zdecydowanych jest na to, aby zapisać się na różnego typu kursy, aby podnieść posiadane zdolności. Najczęściej decydują się na to osoby w młodszym wieku, aczkolwiek i pośród osób w wieku starszym da się dostrzec, że będzie to coraz częściej pojawiająca się prawidłowość. Zazwyczaj niewiele osób ma na to czas, lecz podczas gdy nadchodzi urlop to jest dużo okazji ku temu, by zapisywać się na jakikolwiek kurs.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »