sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Szukasz oryginalnej atrakcji bądź inspiracji na szczególny podarek? Pomyśl o grze w typie escape

Impreza urodzinowa, wieczór panieński, czy po prostu nużący weekend - istnieją różnorakie okazje, w których poszukuje się rozrywek. Co zrobić, jeśli imprezy w klubach muzycznych stają się już oklepane i ma się chęć na coś rzeczywiście oryginalnego oraz niecodziennego? Można zdecydować się na wspaniałą atrakcję, jaką stanowią gry na żywo, jak chociażby Escape Room.

escape
Source: foter.com
Grałeś w sieci? Na żywo także ci się spodoba Żądza przygód jest nieobca wielu osobom, szukają oni niezapomnianych wrażeń i nieszablonowych rozrywek. Namiastką takich wrażeń okazują się komputerowe gry przygodowe, w których użytkownicy powinni wykazać się sprytem i inteligencją, lecz oczywiście jest to namiastką bardzo drobną. Jeszcze następni szukają wrażeń w filmach akcji lub horrorach. Ciekawą alternatywą dla takich osób okażą się gry na żywo w typie escape. Nie rozgrywa się ich na ekranie komputera, ale trzeba przeżyć osobiście, uczestnicząc w ciekawej oraz tajemniczej przygodzie.Jak to wygląda? W podobnych grach uczestniczą grupy kilku osób. Wszyscy uczestnicy są zamknięci w specjalnym pokoju ucieczek, a ich rola polega na tym, żeby w wyznaczonym czasie uciec z pomieszczenia. Pokój naturalnie pozostaje zamknięty, lecz w jego obrębie zostały umieszczone mnogie wskazówki oraz ukryte przedmioty, które uczestnicy zabawy powinni odkryć i wykorzystać w podejmowanej misji ucieczki. Gra wymaga współpracy calutkiej grupy, więc lepiej udać się na taką przygodę z paczką sprawdzonych przyjaciół. Coraz znaczniejszym uznaniem cieszą się gry typu pokoje ucieczki trójmiasto jest jednym z miast, gdzie można odnaleźć pokoje ucieczki i poddać się wspaniałej rozrywce.

Jest wiele możliwości
Gdy interesuje nas escape room Gdynia, Gdańsk i znajdujące się w pobliżu miejscowości stanowią idealną bazę wypadową (questrooms gdańsk), by zapewnić sobie właśnie taką rozrywkę. Jej twórcy zadbali o liczne interesujące scenariusze rozrywki, dzięki czemu na rozgrywkę można zdecydować się wielokrotnie albo po prostu dopasować grę do osobistych możliwości oraz preferencji. Gry typu escape cieszą się w naszym kraju rosnącym zainteresowaniem. To niebanalna alternatywa spędzania wolnego czasu, pełna wrażeń i z pewnością zdrowsza niż spędzanie czasu przed monitorem komputera. Jednocześnie jest to fajna inspiracja na oryginalny prezent, przykładowo na osiemnastkę czy z okoliczności wieczoru kawalerskiego.