sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Karta przeżycia - niezbędnik w toku wszelkiej podróży survivalowej

Karta przeżycia pomimo swoich małych rozmiarów, zdoła okazać się pożyteczna w wielu przeróżnych sytuacjach. Wskazane jest posiadać ją zawsze przy sobie, nie jedynie w toku wypraw survivalowych albo wycieczek, ale także w sytuacjach powszednich. Zupełnie nie wiemy, kiedy karta przeżycia może nam się przydać. Karta przeżycia ma takie akcesoria, jak otwieracz do puszek i otwieracz co butelek, co więcej jest wyposażona w nóż, śrubokręt, linijkę i piłę i skrobaczkę. Do tego karta przetrwania ma również klucz do śrub oraz ostrze do przepoławiania twardych rzeczy. Karta przetrwania bez kłopotu zmieści się w kieszeni czy też portfelu, wobec tego bez kłopotu można ją posiadać przy sobie w wszelkiej sytuacji.


obóz przetrwania
Author: piwili
Source: http://www.flickr.com
Karta przetrwania proponowana jest dziś przez rozmaite sklepy z akcesoriami survivalowymi oraz biwakowymi. Koszt zakupu takiej karty jest istotnie nieduży, jest to bowiem wydatek około 10 złotych - czy karta przezycia to dobry pomysl na prezent. Bez wątpliwości nie jest to wygórowana cena za tak przydatną oraz użyteczną kartę przetrwania. Za pomocą Netu możemy nadzwyczaj prędko odkryć sklepy, jakie w swoim ofercie mają kartę przetrwania. Dzięki karcie przeżycia z prostotą będziemy mogli przeciąć linkę, otworzyć puszkę lub butelkę w ciągu paru chwil. Taka rzecz na obozach czy też dłuższych wycieczkach jest wprost niezbędna. Właściwie nikt z nas nie będzie osobno zabierał nożyka, otwieraczy rozmaitego rodzaju, linijki czy też śrubokręta. W karcie przeżycia odkryjemy wszystko co zdoła nam się przydać, równocześnie karta jest poręczna oraz lekka. Karta przeżycia może okazać się pożyteczna nie tylko mężczyznom, lecz również kobietom.


Kobieta
Author: Steve wilson
Source: http://www.flickr.com
Jeśli należysz do zaradnych pań, to karta przeżycia też zawsze winna znajdować się w Twojej torebce albo portfelu - Open Invest. Jeśli więc jeszcze nie masz własnej karty przeżycia, zmień to jak najszybciej i już dziś zapoznaj się z ofertą sklepów z akcesoriami survivalowymi i turystycznymi. Kartę przetrwania zdołamy wykupić także w stacjonarnych sklepach z rozlicznego rodzaju akcesoriami. Jeżeli wybieramy się na biwak czy wyprawę, to wskazane jest zaopatrzyć się też w pozostałe konieczne akcesoria, takie jak na przykład bidony na wodę, plecaki lub właściwą odzież.