sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Kultura-hobby dla każdego

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).

Najlepsze upominki świąteczne czyli czemu dzieci lubią dostawać klocki lego pod choinkę.

Lego
Author: Mark Longair
Source: http://www.flickr.com
Nadchodzące coraz szybciej Święta Bożego Narodzenia to dla wszystkich dzieci magiczny okres. Pierwszy padający śnieg, ubieranie choinki lub przygotowywanie wigilijnej wieczerzy to magia, za którą się tęskni przez cały rok. Lecz najbardziej chyba oczekiwane jest nie samo ubieranie choinki, a to, co można będzie pod nią znaleźć, to znaczy wymarzone przez wszystkich prezenty. Trudno zresztą\Zresztą trudno się najmłodszym dziwić, że z taką tęsknotą oczekują na pierwszą gwiazdkę, bo przecież takich dni, w których dostaje się prezent będzie raptem kilka, a Boże Narodzenie jest chyba najprzyjemniejszym z nich.

Interesujące artykuły elektronicznie, jakie obecnie można bez problemu kupić w lubelskich sklepach

model samolotu
Source: pixabay.com
Lublin, tak samo jak każde inne duże miasto Polski, posiada w swojej ofercie dosyć dużą ilość atrakcyjnych galerii handlowych, jakie stają się dziś prawdziwą mekką dla zaawansowanych konsumpcjonistów, których w polskim społeczeństwie jest coraz więcej.

Zajmujące gry planszowe, jakie będzie możliwość nabyć w sklepie internetowym.

Gry planszowe
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Zajmujące planszówki, jakie da się zakupić w sklepie internetowym to tylko kolejny przejaw tego, iż obecnie w Internecie jest możliwość de facto znaleźć wiele rzeczy. Naturalnie, będzie to propozycja skierowana do wyznaczonej kategorii klientów, która w największym stopniu będzie zadowolona z takiej możliwości.

Idea na interesujący prezent na walentynki dla swojego chłopaka

strona internetowa
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Każda okazja do obdarowania ukochanej osoby będzie właściwą, ale Walentynki z pewnością zasługują na upominek wyjątkowy. Sporo pań uważa, że ten prezent musi pozostawać romantyczny i nawiązywać do Święta Zakochanych, czasem jednak trzeba odejść od tej tradycji.

Stylowe zaproszenia na ważkie uroczystości

Zaproszenie na ślub
Author: Aneta Garbowska
Source: abcslubu.pl
Takie uroczystości, jak wesele, urodziny bądź wieczór panieński naturalnie dla każdego z nas są bardzo ważkie. Dlatego pragniemy, żeby wszystko przebiegło zgodnie z planem i by każda z owych uroczystości bezwarunkowo się udała. Przygotowania do różnorodnych ważkich chwil nieraz odbywają się o wiele wcześniej oraz jest ich dość sporo. Między innymi trzeba zadbać o to, by każdy z gości pozyskał wyśmienite zaproszenia.

Praca w ogródku ma bardzo dużo zalet. Powinniśmy jednak zachować bardzo długo odpowiednią sprawność, ażeby móc tam pracować

warzywa
Author: judywitts
Source: http://www.flickr.com
Ogrodnictwo to bardzo popularne hobby, szczególnie wśród osób w podeszłym wieku. Miło jest poświęcać się swoim ulubionym czynnościom po pracy, kiedy słońce jest jeszcze wysoko na niebie. Własna działka to faktycznie dobrej jakości owoce i warzywa, jednakowoż ażeby je mieć, trzeba się najpierw nieźle napracować.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »