sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Kultura-hobby dla każdego

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).

Najczęściej zastępowane części w samochodzie to belki dachowe, listwy zderzaka oraz nakładki na drzwi

Tuning
Author: YuJeen
Source: http://www.flickr.com
Oczkiem w głowie niejednego chłopaka jest jego własny pojazd. Godzinne polerowanie , a także nagminne mycie auta nie zdumiewa już żadnej kobiety, ponieważ dla facetów jest to najlepsza uciecha i wyśmienicie się w dodatku bawią. Nie wolno na pewno dopuścić, aby auto posiadało jakiekolwiek draśnięcia, wgniecenia albo ślady po karambolu.

Jeżeli nie wiesz, gdzie udać się na wyprawę w okolicy Wrocławia, wtedy możesz szybko skorzystać z naszych podpowiedzi

Wrocław
Author: Guillaume Speurt
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zastanawiasz się, gdzie w okolicy Wrocławia możesz udać się na szybką wycieczkę, wtedy z pewnością powinieneś przeglądać oferty biur podróży umieszczane w internecie. Nie da się ukryć, że wycieczki jednodniowe stają się coraz bardziej modne – można wybrać się na nie zarówno samodzielnie jak i z drugą osobą. Takieoferty to również wspaniała opcja dla nauczycieli, którzy chcą zabrać swoją klasę na małą wycieczkę – dzieci na pewno będą zadowolone jeśli uda się im gdzieś wyjechać choćby na jeden dzień, dlatego na pewno warto z takiej opcji skorzystać.

Noclegi we Władysławowie

Plaża we Władysławowie
Author: MatthiasHaas67
Source: http://www.flickr.com/
Władysławowo to duży port rybacki, popularny ośrodek wypoczynkowy oraz turystyczna baza dla turystów planujących udane wakacje nad Bałtykiem. Miasto położone jest u nasady Mierzei Helskiej – najdłuższego polskiego półwyspu (34 km) oddzielającego zatoki Pucką i Gdańską. Miasto obejmuje trzy nadmorskie kąpieliska takie jak: Karwia, Jastrzębia Góra, Chłapowo i Chałupy, które częściowo leżą na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego

Zakupy na pchlim targu - najciekawsze koncepcje na udane zakupy.

Kolorowe bransolety
Author: O’plotka
Source: O’plotka
Zakupy na pchlim targu to doskonała możliwość do kupna wielu interesujących i orientalnych dodatków do pomieszczenia w domu, albo specyficznej ciekawej i ślicznej biżuterii. Mamy niemalże gwarant, że mało kto będzie miał taką samą rzecz.

Niezbędny ekwipunek myśliwego – w co zdecydowanie trzeba się współcześnie wyposażyć na czas polowania?

polowanie
Author: Sheila Hudson
Source: http://www.flickr.com
Polowania to dla wielu osób pasjonujące hobby. Rzecz jasna, są one organizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, między innymi w okresach gdy populacja konkretnego gatunku szybko rośnie, co może stanowić problem dla równowagi naturalnej. W przeszłości polowania były zarezerwowane zazwyczaj dla przedstawicieli stanu szlacheckiego. Ich organizacja niekiedy ściągała szlachciców z całej okolicy oraz stanowiła poważne wydarzenie. Dziś, polować może każdy - oczywiście, gdy spełnia oczekiwania prawne. Jak w takim razie powinien wyglądać ekwipunek myśliwego?

Czy łatwo mieć własną winnicę? Jak to można zrobić? Czy to właściwie możliwe?

Winnica
Author: Reynaers Polska
Source: Reynaers Polska
Pamiętamy to wszyscy, że jeszcze jakiś czas temu rodzime wino kojarzyło się niezbyt dobrze. Bardziej były to skojarzenia taniego wina niż lepszej jakości trunku. Na szczęście obecnie jest zupełnie inaczej, zaś winiarstwo w naszym kraju przeżywa najprawdziwszą drugą młodość. Spora liczba osób zastanawia się nad założeniem własnej winnicy. Czy warto i czy to w ogóle możliwe?

W jaki sposób prawidłowo zatroszczyć się o rozwój przyjętych do pracy robotników?

szkolenia
Author: Matt Buck
Source: http://www.flickr.com
Nie da się zanegować zjawiska, że każda jednostka, która funkcjonuje aktualnie na rynku ma za zadanie generować jak najogromniejsze zyski pieniężne. Drogi do osiągnięcia takiego efektu są wyjątkowo różne. W rzeczywistości przeważnie ich właściciele skupiają się jedynie na poprawianiu jakości proponowanego towaru czy też usługi. Niemniej tymczasem takie nastawienie nie w każdym przypadku jest w stanie dostarczyć nam spodziewane rezultaty.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »