sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Zabawa dla łakomych na intensywne przeżycia

Gry umysłowe, układanki, rebusy, od wieków zachwycały człowieka. W czasie, kiedy szare komórki są zmuszone do prężnego myślenia, człowiek czuje, że jest rzeczywisty – w myśl przysłowia: ”myślę więc jestem”.


Natomiast, kiedy umysł zmuszony jest pracować pod presją, kiedy człowiek jest świadomy, iż aby nie przegrać potrzebuje się pospieszyć – w tym momencie czuje, że może nawet zginąć.


escape room warszawa
Author: Materiały prasowe


piosenki
Author: Tae Sandoval Murgan


szkoły
Author: AKADEMIA WILANOWSKA
Source: AKADEMIA WILANOWSKA
Takie odczucie, choć nie jest dla ludzi o wątłych nerwach, od niepamiętnych czasów było uznawane za niebywałe wydarzenie. Takie odczucie zagwarantuje wam firma Escape Room Warszawa - polecany escaperoom w Warszawie. Escape roomy są umiarkowanie świeżą formą rozrywki towarzyskiej. Cała zabawa polega na tym, iż w limitowanym okresie czasu grupa ludzi ma się wydostać z zamkniętego pomieszczenia. Jeżeli im się nie uda – odnoszą porażkę. Posiadamy trzy pomieszczenia każde z innym motywem. Pierwszy urządzony jest w stylu średniowiecznej sali do torturowania. Ludzie poczują się w niej nieprzyjemnie, przez wzgląd na zastosowanie sztucznej krwi. Dodatkowo pomieszczenie jest klimatyzowane, z tego powodu wewnątrz odczuwalna jest temperatura około 15 stopni Celsjusza, co jeszcze intensywniej przymusza grupę do szybkiego działania. W pomieszczeniu o całkowitej wielkości dwudziestu pięciu metrów kwadratowych postawiliśmy wykonane z drewna dyby, cele z posłaniem ze słomy, madejowe łoże, przykute do ściany kajdany z żelaza oraz mnóstwo mniejszych narzędzi do tortur. Ludzie będą mieli za zadanie zrozumieć w toku trwania zadania mroczną tajemnicę pokoju oraz stawić czoła obrzydliwym zadaniom, aby odnaleźć klucz do zamka. Escape Game Warszawa zaprasza zaś do ujawnienia historii pogrzebanej razem z kapitanem pirackiego galeonu. Jak mówi powiedzenie – „kapitan opuszcza statek (https://www.sofun.com.pl/) na końcu”. We wnętrzu poczujecie się jak na dnie morza.


W jaki sposób mogło dojść do takowej sytuacji? Czy stoi za tą intrygą sprytny pierwszy oficer, czy może cała załoga? A może to kapitan zwariował i pogrzebał przy okazji swych kamratów? Musicie się tego dowiedzieć w czasie 45 minut, inaczej zostaniecie razem z kapitanem na wieczność w głębinach oceanu Spokojnego.


Nie zwlekajcie aż ktoś odbierze wam okazję wejścia do jednego z tych pokoi, aby poznać tajemnicę, jaką ukrywa przed światem. Escape Room to świetna zabawa dla grupy znajomych, pełna wrażeń.