sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Pomysły na udaną randkę

Młodsze i starsze pokolenie wobec do słów, które posiadają teraz już przynajmniej parę znaczeń

erotyka
Author: Magdalena Roeseler
Source: http://www.flickr.com
Słowa na przestrzeni lat zmieniały swoje znaczenie, co jest niezaprzeczalnym dowodem na to, że rzeczone znaczenie ma wymiar umowny. To stwierdzenie już od bardzo dawna jest powszechnie znane w kręgu językoznawców. Właściwie każdy zgodzi się z powyższą tezą, bo trudno wytłumaczyć, dlaczego drewniany okrągły mebel nazywamy stołem, a nie na przykład wersalką.
Po prostu, mówiąc metaforycznie, ludzie umówili się, że ten przedmiot będą nazywać w taki oto sposób.

Poszukiwanie drugiej połówki - o czym zdecydowanie warto wiedzieć

zakochani
Author: Jason Corey
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie, w erze łatwego dostępu do olbrzymiej rzeszy innych osób i częstszego nawiązywania znajomości zdawałoby się iż poznawanie kogoś interesującego nie powinno stanowić problemu. Niemniej okazuje się, że singli z wyboru wcale nie ma tak wiele; rozmaite powody sprawiają, iż odnalezienie fascynującej partnerki lub partnera – albo nawet kandydatów na „coś więcej” – nie jest te proste.

Pielęgnowanie miłości w związku małżeńskim

Zakochana para
Author: Jason Corey
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób przeciwstawiać się monotonii w małżeństwie i wzmocnić poczucie więzi? Na te pytania postaram się dać odpowiedź w poniższym tekście. Każde z partnerów stanowi odrębną jednostkę, ma różne spojrzenie na rzeczywistość. Dzielcie się swoimi wyobrażeniami, rozmawiajcie szczerze. Nie wstydźcie się rozmawiać o własnych uczuciach. Podkreślajcie, iż ogromnie wam na sobie zależy. Czasem miło jest dostać od partnera SMS z informacją: „Kocham Cię bardzo”.

Randki online znakomitym rozwiązaniem

Randki w sieci
Author: Sympatia.pl
Source: Sympatia.pl
Zdjęcia mocno działają na nasze emocje oraz zmysły. Wiąże się to ze sobą nierozerwalnie, dlatego profesjonaliści w najrozmaitszych dziedzinach dążą do osiągania zamierzonych celów w ten sposób. Wykorzystują np. siłę wzroku, więc niezwykle popularną formą staje się foto flirt. Chat razem z możliwością załączania zdjęć to świetne miejsce w sieci, gdzie można odnaleźć namiary na swoją drugą połówkę. Potwierdza to wiele par, co poznały się za pośrednictwem w sieci.

W jakiej restauracji można posmakować pysznych dań?

Zupa krem z ziemniaków, grzybów i sosem sojowym Kikkoman
Author: Kikkoman
Source: Kikkoman
Nie da się ukryć faktu, że gastronomia jest nadzwyczaj istotnym elementem naszego powszedniego życia. Nie sposób jest bowiem prawidłowo funkcjonować, kiedy nasza potrzeba jedzenia ciągle pozostaje nieugaszona. Praktyka pokazuje, że wielokrotnie sami przygotowujemy posiłki we własnym zakresie.

Niepokoisz się że ktoś Cię zdradza? Już dziś wynajmij detektywa we Wrocławiu i nie zastanawiaj się na tym dłużej!

Smutna dziewczyna
Author: Erin Stoodley
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi czuje z jakiegoś powodu pewien niepokój i strach. Mnóstwo z tych kłopotów można rozwiązać dzięki rozmowie z zaufaną osobą, kilkudniowemu wypoczynkowi poza domem lub rozpoczęciu przygody ze sportem i wyładowaniu emocji. Istnieją niestety jednak strapienia, jakie trapią nas od jakiegoś czasu i żadna z powyżej zaprezentowanych porad nam nie ulży.

Pages