sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Jak spędzać jesienne i zimowe wieczory? Oglądając telewizję? Ależ nie!

Nadeszła jesień, aza moment nadejdzie zima. Robi się ciemniej, zimniej, o wiele mniej przebywamy na zewnątrz. Przesuwamy czas, dlatego zmrok nadchodzi dużo szybciej niż to działo się letnią porą.


A co jest w tym wszystkim najlepsze, żeby przetrwać taki czas. Można oglądać telewizję, poczytać książki, można również grać w gry, lecz te rozgrywające się na planszy. Jakie? Oto interesujące propozycje.


Na przykład Abalone gra (https://groteka44.pl/abalone-classic-edycja-polska.html) jest szczególnie fascynująca, w której najprostsze reguły będą złączone z niezliczoną sumą możliwości, i ponadto wszystko jest to wSPAniale zrobione, a więc gra będzie czystą radością. Pomysł stworzenia tej gry narodził się w 1988 roku. Firma, która ją wyprodukowała zwie się identycznie jak sama gra – czyli Abalone.
zespoły
Author: Bartosz Madejski
Source: http://www.flickr.com


Żaden gracz w tamtych czasach nie był pewien, iż gra stanie się tak bardzo ceniona, dzisiaj zaś jeżeli chcemy pograć w coś rzeczywiście ciekawego, to Abalone będzie jedną z tych pozycji. Zupełnie jak Super farmer. (https://groteka44.pl/super-farmer.html) Co interesujące powstała w naszej stolicy w 1943 roku. Na początku jednak nosiła tytuł “Hodowla Zwierzątek” Obmyślił ją polski matematyk - Karol Borsuk. I najnowsza z propozycji - Wojna (idź do serwisu) o pierścień (https://groteka44.pl/wojna-o-pierscien.html), to strategia planszowa, jaka pozwala grającym zanurzyć się w świecie Władcy Pierścieni.


Czeka nas więc mnóstwo ekscytujących przygód, cudownych bohaterów. Będziemy rządzić największymi państwami, na naszych barkach będzie spoczywać ich ochrona.


Każda z opisywanych pozycji jest bardzo dobra na jesienne oraz zimowe długie wieczory. Jeśli tylko zamierzamy spędzić je interesująco i ekscytująco a do tego nie myśleć o szarej aurze na zewnątrz, to tego rodzaju gry będą idealne wręcz do tego celu.