sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Jak spędzać jesienne i zimowe wieczory? Oglądając telewizję? Ależ nie!

Nadeszła jesień, aza moment nadejdzie zima. Robi się ciemniej, zimniej, o wiele mniej przebywamy na zewnątrz. Przesuwamy czas, dlatego zmrok nadchodzi dużo szybciej niż to działo się letnią porą.


A co jest w tym wszystkim najlepsze, żeby przetrwać taki czas. Można oglądać telewizję, poczytać książki, można również grać w gry, lecz te rozgrywające się na planszy. Jakie? Oto interesujące propozycje.


Na przykład Abalone gra jest szczególnie fascynująca, w której najprostsze reguły będą złączone z niezliczoną sumą możliwości, i ponadto wszystko jest to wSPAniale zrobione, a więc gra będzie czystą radością. Pomysł stworzenia tej gry narodził się w 1988 roku.

Kliknij na odnośnik do serwisu (http://147break.waw.pl/), on przedstawi Ci wątek, który Cię właśnie zainteresował. Zobacz artykuł, posiadający ciekawe dane.

Firma, która ją wyprodukowała zwie się identycznie jak sama gra – czyli Abalone.
zespoły
Author: Bartosz Madejski
Source: http://www.flickr.com


Żaden gracz w tamtych czasach nie był pewien, iż gra stanie się tak bardzo ceniona, dzisiaj zaś jeżeli chcemy pograć w coś rzeczywiście ciekawego, to Abalone będzie jedną z tych pozycji. Zupełnie jak Super farmer. Co interesujące powstała w naszej stolicy w 1943 roku. Na początku jednak nosiła tytuł “Hodowla Zwierzątek” Obmyślił ją polski matematyk - Karol Borsuk. I najnowsza z propozycji - Wojna o pierścień , to strategia planszowa, jaka pozwala grającym zanurzyć się w świecie Władcy Pierścieni.


Czeka nas więc mnóstwo ekscytujących przygód, cudownych bohaterów. Będziemy rządzić największymi państwami, na naszych barkach będzie spoczywać ich ochrona.


Każda z opisywanych pozycji jest bardzo dobra na jesienne oraz zimowe długie wieczory. Jeśli tylko zamierzamy spędzić je interesująco i ekscytująco a do tego nie myśleć o szarej aurze na zewnątrz, to tego rodzaju gry będą idealne wręcz do tego celu.