sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Dobry film - pomysł na wolny czas

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).

Czym charakteryzują się gramofony i kino domowe i dlaczego należy je posiadać w swoim domu?

dom - panorama
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Potrzebujesz mieć w swoim mieszkaniu zaskakujące wyposażenie? Brak Ci sprzętu do słuchania muzyki albo oglądania filmów na całym ekranie. Sprawdź co przedsiębiorcy mają dla takich ludzi jak Ty!

Seria Sapkowskiego - wzorzec literatury fantastycznej spośród polskich twórców

słuchawki
Author: Altec Lansing
Source: Altec Lansing
Na obecną chwilę czytanie książek nabrało innego wymiaru. Posiadamy alternatywę wykorzystywania z nowszych urządzeń elektronicznych, które znakomicie zastępują kilkusetstronicowe powieści, a także dostęp do audiobooków, dzięki którym możemy słuchać książki w podróży. Nie da się ukryć, że tego rodzaju rozwiązania spełniły pragnienia wielu osób i są miło odbierane. Należy jednakże skoncentrować się na samym czytaniu, niż jego formie. Na rynku znajdziemy istotne ilości książek z różnych gatunków literatury i każda z nich może wnieść coś do naszego funkcjonowania.

Najczęściej zastępowane części w samochodzie to belki dachowe, listwy zderzaka oraz nakładki na drzwi

Tuning
Author: YuJeen
Source: http://www.flickr.com
Oczkiem w głowie niejednego chłopaka jest jego własny pojazd. Godzinne polerowanie , a także nagminne mycie auta nie zdumiewa już żadnej kobiety, ponieważ dla facetów jest to najlepsza uciecha i wyśmienicie się w dodatku bawią. Nie wolno na pewno dopuścić, aby auto posiadało jakiekolwiek draśnięcia, wgniecenia albo ślady po karambolu.

Feromony – czy to dobry sposób na płeć przeciwną? Dowiedz się, gdzie je kupisz

feromony
Author: @stalkadam
Source: http://www.flickr.com
Zapach potrafi uwieść – sam na pewno wielokrotnie się o tym przekonałeś, gdy nagle poczułeś niesamowitą woń perfum. A mocniej aniżeli perfumy mogą nas tylko przyciągać feromony, jakie są naturalnymi substancjami chemicznymi wydzielanymi przez organizmy żywe, w tym ludzi. U zwierząt są podstawą komunikacji, a co więcej, samiec po zapachu właśnie potrafi zlokalizować swoją partnerkę, nawet gdy odeszła parę km dalej.

Jeżeli nie wiesz, gdzie udać się na wyprawę w okolicy Wrocławia, wtedy możesz szybko skorzystać z naszych podpowiedzi

Wrocław
Author: Guillaume Speurt
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zastanawiasz się, gdzie w okolicy Wrocławia możesz udać się na szybką wycieczkę, wtedy z pewnością powinieneś przeglądać oferty biur podróży umieszczane w internecie. Nie da się ukryć, że wycieczki jednodniowe stają się coraz bardziej modne – można wybrać się na nie zarówno samodzielnie jak i z drugą osobą. Takieoferty to również wspaniała opcja dla nauczycieli, którzy chcą zabrać swoją klasę na małą wycieczkę – dzieci na pewno będą zadowolone jeśli uda się im gdzieś wyjechać choćby na jeden dzień, dlatego na pewno warto z takiej opcji skorzystać.

Zakupy na pchlim targu - najciekawsze koncepcje na udane zakupy.

Kolorowe bransolety
Author: O’plotka
Source: O’plotka
Zakupy na pchlim targu to doskonała możliwość do kupna wielu interesujących i orientalnych dodatków do pomieszczenia w domu, albo specyficznej ciekawej i ślicznej biżuterii. Mamy niemalże gwarant, że mało kto będzie miał taką samą rzecz.

Niezbędny ekwipunek myśliwego – w co zdecydowanie trzeba się współcześnie wyposażyć na czas polowania?

polowanie
Author: Sheila Hudson
Source: http://www.flickr.com
Polowania to dla wielu osób pasjonujące hobby. Rzecz jasna, są one organizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, między innymi w okresach gdy populacja konkretnego gatunku szybko rośnie, co może stanowić problem dla równowagi naturalnej. W przeszłości polowania były zarezerwowane zazwyczaj dla przedstawicieli stanu szlacheckiego. Ich organizacja niekiedy ściągała szlachciców z całej okolicy oraz stanowiła poważne wydarzenie. Dziś, polować może każdy - oczywiście, gdy spełnia oczekiwania prawne. Jak w takim razie powinien wyglądać ekwipunek myśliwego?

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »