sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Rozrywka

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).

Różne oblicza muzyki - pasja, którą każdy obiera w różny sposób

koszulki na winyle
Author: barnimages.com
Source: http://www.flickr.com
Obecnie ludzie posiadają wyjątkowo różne zainteresowania i nadzwyczaj chętnie poświęcają im własny czas. Jest to bez wątpienia forma odpoczynku, odskocznia od powszedniego funkcjonowania i opcja robienia rzeczy, o których śniło się od dziecka.

Czym charakteryzują się gramofony i kino domowe i dlaczego należy je posiadać w swoim domu?

dom - panorama
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Potrzebujesz mieć w swoim domu stylowe wyposażenie? Brak Ci sprzętu do odtwarzania muzyki lub oglądania filmów na całym ekranie. Zobacz co producenci przygotowali dla takich ludzi jak Ty!

Od czego rozpocząć naukę gry na gitarze

gitara
Author: Oleh Slobodeniuk
Source: http://www.flickr.com
Szukajć pierwszych piosenek gitarowych, młodzi adepci tego instrumentu zwykle rozpoczynają od piosenek. W przypadku kilkuletnich dzieci są to z reguły zwykłe proste piosenki znane również naszym rodzicom. Piosenki te znajdują się w kanonie utworów, które znajdujemy w większości śpiewników harcerskich i ogniskowych. Nie są to zwykle utwory trudne, grane są na prostych podstawowych akordach, nawet w sytuacji gdy w oryginalnej wersji utworu partie gitary są złożone i skomplikowane.

Jak zacząć się ruszać? Programy sportowe w telewizji

mecz w tv
Author: David Hall
Source: http://www.flickr.com
Każdy dzień jest okazją na to, by nareszcie zacząć aktywny tryb życia. Nawet jeżeli masz za sobą parę klęsk, nie zniechęcaj się. Skorzystaj z naszych wskazówek i pozwól, by tym razem udało ci się rozpocząć i nie przestawać. Jeśli nie wiesz, który sport dobrać, zacznij od tego, którym lubiłeś zajmować się w dzieciństwie. Jeśli kochałeś zabawy na świeżym powietrzu, umów się ze znajomymi na partię frisbee, albo zabierz pieska na długi spacer. Jeśli bawiło cię pływanie, pójdź na pływalnię. Poczuj ową radość jak też przyjemność płynącą z praktykowania sportu.

Mógłbyś non stop słuchać muzy? Już w tej chwili dowiedź się więcej na temat Music Stock!

Płyta CD
Author: Tim Walker
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie każdy posiada dostęp do telewizji oraz radia, gdzie do woli ma prawo odtwarzać filmy i słuchać ulubionej muzy. Aczkolwiek nie za każdym razem w środkach masowego przekazu znajdziemy to co nas najbardziej ciekawi i to czego w danej chwili chcemy słuchać.

Zimą musimy zadbać o to, by naszym maluchom zorganizować jak najlepiej czas

dzieci konkurs plastyczny
Author: North Charleston
Source: http://www.flickr.com
Nadchodzi zima, a to znaczy, że nasze maluchy więcej czasu będą spędzać w domach. Oczywiście zabawy na śniegu są w tym wypadku tak czy inaczej nieuniknione, a nawet polecane, niemniej mimowolnie częstotliwość przebywania w domu w okresie zimowym znacznie wzrasta, więc należy zatroszczyć się o to, aby naszym dzieciakom zorganizować odpowiednio czas.

Bank muzyki to dobre rozwiązanie

Słuchawki
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl
Wykorzystywanie z muzyki jest dobrze chronione prawem. Każda piosenka to dzieło konkretnego artysty, który przygotował ją po to, żeby miała szansę ona cieszyć ucho odbiorców, lecz również po to, by samemu mieć szansę na niej zarabiać. Przez to wykorzystywanie z utworów muzycznych będzie obłożone różnorakimi przepisami i nie możemy puszczać utworów dla znaczniejszej liczby słuchaczy, bez wcześniejszego zapłacenia za taką ewentualność.

Pages