sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Nietypowe dodatki reklamowe

Gadżety reklamowe to niekoniecznie długopisy z logo firmy. Każdy chce się wyróżnić, więc tworzone są bardzo dziwne gadżety promocyjne jak np. naklejki 3D. Poniżej ilustracja darmowych upominków.

Różne naklejki
Source: flickr.com
Dodatki marketingowe, które zdobi logo, to typowe rozwiązanie. Pewnie każdy ma szafkę z długopisami z logotypami, zupełnie nic nam niemówiących lub prestiżowych firm. Smycz i kubek są bardzo częste, ale inni wspinają się na wyżyny pomysłowości i kombinują. Gadżety reklamowe funkcjonują dłużej niż np. reklama w radiu, ich koszty są dużo niższe. Czasami jednak wystarczy postawić na reklamowe dodatki tylko dla firmy, czyli szyldy aluminiowe, naklejki chromowane i bilbordy.

Letni gadżet

Upominki reklamowe mają przypaść do gustu obdarowanemu, a jeśli mogłyby też mu się przydać, to świetnie. Nudne bonusy całe w logo zniechęcają. Na pewno praktyczne względy sprawiły, że marketingowcy jako artykuł reklamowy wybierają niezwykle potrzebny kapelusik w wiatraczkiem. To zdecydowanie śliczna ozdóbka. Za sprawą baterii słonecznej wiatraczek się kręci i chłodzi w upalny dzień. Jak wiadomo nietypowe kapelusze są zawsze modne, dlatego niewątpliwie taki prezent jest najlepszy.

Reklamowa higienistka

Ostatnio modny zrobił się długopis w kształcie strzykawki. To rzeczywiście dziwny gadżet, ale bez wątpienia budzi zainteresowania. Czerwień w długopisieprzypomina krew. Oczywiście kolorów jest sporo, bo długopis może być np. zielony. Do kompletu można podarować specjalnypapier toaletowy z dowolnym nadrukiem – to zdecydowanie przydatny podarunek.

Latające i świecące gadżety

Lewitujące gadżety też stały się modne. Oprócz latających kul ziemskich można też znaleźćlatające znaki firmowe i różne kształty. Podobno nie da się się nie zachwycić, a inni uważają, że to gustowny gadżet do domu. Kolejna koncepcja, to kapcie, które świecą, czyli dobry sprzęt na zimną i ciemną porę roku. Popularne są też naklejki chromowane jak , które można rozdawać wielu klientom w prezencie.

Najlepsze artykuły reklamowe

Najważniejsze, żeby gadżet był interesujący, ale z reklamującą się nim firmą musi łączyć go coś więcej niż znaczek logo (jak ). Sklep z artykułami dla zwierzątmoże bez obawwybrać pendrive ze zwierzątkiem, a sklep komputerowy informatyczny gadżet: myszki i podkładki zawsze sądobrą koncepcją. Niekoniecznie nietypowy pomysł jest tym najlepszym. https://www.rathgeber.pl/produkty/plyty-czolowe-i-klawiatury-foliowe https://www.rathgeber.pl/
Author: Anna Koszela