sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Prezent dla dziesięciolatka

Wybór ciekawego prezentu dla 10-latka nie jest prosty, szczególnie gdy zależy nam na tym, ażeby zabawka nie pozostała rzucona w kąt. Najbezpieczniej postawić na kupno prezentu zgodnego z zamiłowaniami dziecka - wtedy mamy pełne przekonanie, iż się spodoba.


Poznań
Author: Marcin Chady


Dzieci w wieku 10 lat pomału kończą już okres dzieciństwa i wkraczają w dojrzewanie. Dla poniektórych może być to początek niełatwego okresu, pełnego krańcowych emocji i nietypowych zachowań. U poniektórych początek tego okresu przebiega stopniowo i łagodnie. Zdarza się, iż zmiana jest niedostrzegalna dla samych rodzicieli, jednakże w większości wypadków przebiega ona raptownie i jest przyczyną do niepokoju. 10-latki stają się coraz to bardziej autonomiczne, ale dalej wymagają opieki a także czasu spędzonego wspólnie z rodzicami. Dziesięciolatki będą mieć już zazwyczaj jasno zdefiniowane zamiłowania i poświęcają im dużą część czasu wolnego, z tej przyczyny wybierając prezent dla dziecka w owym wieku koniecznie bierzmy pod uwagę to, co lubi a także czym się pasjonuje.


Kraków nocą
Author: YougoPL
Source: http://www.flickr.com


Elektroniczne gadżety we współczesnym świecie odgrywają bardzo istotną funkcję. Kochają je nie tylko dorośli, ale również dzieci. Świetnie sprawdzają się one w roli podarku dla dziecka, lecz muszą być dostosowane do wieku. Jedynie wtedy będą spełniać swoją funkcję. Prawdziwym hitem pośród młodzików są smartwatche. Kolejnym instrumentem są okulary 3D.
Starczy, że włożymy do nich smartfon i uruchomimy odpowiednią aplikację i można przenieść się w wirtualny świat. Jeżeli potrzebujesz kupić podarek tradycyjny w formie, proponujemy zestaw "mały iluzjonista".