sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Gdzie opłaca się szukać tanich gier ?

Fantastycznie, że w naszym kraju zdecydowanie nie ma najmniejszego problemu z tym by zakupić nawet dosyć mało znane gry konsolowe. Np. miłośnik gry na konsoli xbox z całą pewnością nie może zakładać, iż przykładowo w Stanach Zjednoczonych miałby korzystniejszą sytuację.

Mirror's Edge
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Globalizacja sprawia, że w dzisiejszych czasach posiadamy niemal nieograniczony niczym dostęp do różnego rodzaju dóbr. Chociaż wiadomo, że czymś wielce istotnym jest kwestia finansowa, statystyczny gracz z Polski ma bądź co bądź mniejszą ilość kasy, aniżeli Brytyjczyk albo Skandynaw.

Jednak i tak naprawdę na to jest interesująca rada! W końcu w wielu przypadkach wystarczy na ten przykład gierkę Mirror's Edge 2 (ppe.pl/encyklopedia-133-mirror_s_edge.html) zakupić jako używaną. Skoro wiele osób kupuje używane ubrania, naprawdę nie może przesadnie zdziwić, iż z grami jest tak samo. Mocno cieszy, że wreszcie Polacy posiadają niemal nieograniczony dostęp do gierek, a na dodatek wcale nie muszą być akurat one znacznym wydatkiem. Doskonale, iż no przynajmniej wcale nie musimy narzekać na wysokie ceny, chociaż to pewnie jasne, że już w przypadku całkowicie nowych tytułów nie odnajdziemy zbyt dużej ilości gierek, które są w stanie urzec atrakcyjną ceną. No cóż, ciężko każdego usatysfakcjonować. Jednakże wszelkie starania są bądź co bądź czymś na wagę złota.Następna rada dla wszystkich zainteresowanych grami na konsole: a może doskonałym pomysłem jest rejestracja na forach, gdzie zainteresowani wymieniają się płytkami? Jest to najzupełniej legalne rozwiązanie - wymiana to nic nieodpowiedniego, wszystko jest OK. Ten tekst w sposób jednoznaczny pokazuje, że choć gry na konsole np. Xbox (nowinki o konsoli i grach: filmiki i zdjęcia) nie we wszystkich przypadkach są tanie, to jednakże jeżeli podejść nieco taktyczniej do kwestii szukania gier, bez żadnego problemu damy radę zakupić choćby grę Mad Max (http://www.ppe.pl/encyklopedia-5841-mad_max.html) za mniejsze pieniądze. W przypadku w zupełności nowych gier na nieszczęście nie jest tak różowo, ale tutaj przede wszystkim winę ponosi stosunkowo niska siła nabywcza przeciętnego Polaka.