sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Nauka fruwania na paralotni

Lot na paralotni może poniektórym przypominać skoki ze SPAdochronem. W obu sytuacjach mięciutki płat nośny gwarantuje nam swobodne unoszenie się w powietrzu a także powolne osiadanie na ziemię.


Różnica polega na tym, że spadochron otwiera się nam po skoku z płatowca, zatem dopiero w powietrzu, zaś paralotnię napełnia się powietrzem jeszcze na ziemi, przed startem.
język
Author: NVIDIA
Source: NVIDIA


Lot paralotnią jest obecnie znacznie łatwiej dostępny aniżeli dawniej.

Sprawdź naszą podstronę. Możesz poczytać tam nowe ciekawe wpisy. Zatem kliknij, aby zobaczyć źródło (produktypremium.com/kategoria-produktu/ekspresy-cisnieniowe/) wiadomości na zbliżony temat.

Wystarcza wyselekcjonować sprawdzoną szkołę latania po czym możemy rozpoczynać kurs paralotniarstwa.


hol w hotelu
Author: Jorge Franganillo
Source: http://www.flickr.com


smartfon
Source: www.morguefile.com


Zanim zdecydujemy się na szkolenie paralotniowe, należy przede wszystkim wybrać przetestowaną szkołę oferującą tego wariantu lekcje. Przed wydaniem pieniędzy na szkolenie parolotniowe wskazane jest dowiedzieć się więcej o szkoleniu a także nauczycielach z opisów a także opinii znalezionych na stronach Internetowych czy zasięgniętych u znajomych. Powinno się także pamiętać, że paralotniarstwo w dużej mierze uzależnione jest od pogody, tym samym trudno przewidzieć, czy kurs ukończy się kilka dni, czy miesięcy po jego zainicjowaniu. Trzeba także uzbroić się w wytrwałość – nauka wymaga czasu jak też ćwiczeń, i nie wszystko pojmie się od razu.


W jaki sposób wygląda szkolenie paralotniowe? Lekcja latania na paralotni dzieli się na trzy etapy. Początkowy stanowią zajęcia na ziemi, podczas jakich instruktor przekazuje wiedzę teoretyczną na temat paralotniarstwa oraz wyjaśnia, do czego służą poszczególne części oprzyrządowania.
Dalszy etap to zajęcia praktyczne na podłożu płąskim, w czasie jakich uczeń może przyswoić sobie sterowanie glajdem bez odbijania się od gleby. Trzeci etap stanowi lot paralotnią.