sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Nie masz pomysłu na podarunek? Voucher na lot paralotnią to doskonały pomysł dla zwariowanej osoby

Adrenalina jest nieodłączną towarzyszką naszego życia. Nawet nie wiemy o tym, iż towarzyszy nam ona nieomalże co dzień. Niestety najczęściej objawia się ona w chwili pewnego niebezpieczeństwa czy stresu.


obraz na ścianę
Author: ErgSap
Source: http://www.flickr.com


Łóżko
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com


Naczelny przejaw to zwiększone ciśnienie , a także przyśpieszone bicie serduszka.
Nie ulega wątpliwości, że adrenalina może być też uwolniona w momentach szczęścia i przyjemności, a najprościej jest to zrobić w trakcie realizowania sportów ekstremalnych. Zalicza się do nich na pewno skok na bungee, skok spadochronowy, surfing , a także paralotniarstwo. Zwłaszcza ten ostatni sport [derki dla koni] ostatnio cieszy się wysoką wziętością. Część osób chce wziąć udział w szkoleniu, który pozwoli na autonomiczne loty. Takie szkolenie paralotniowe jest na ogół w kompetentnej szkole latania i trwa około tygodnia. Jest to dobra opcja dla osób, które pragną na stałe wpisać loty w swój grafik i chcą brać udział w kolejnych cyklach szkoleń. Dla osób, które zamierzają jednokrotnie tego doświadczyć przygotowywane są loty z instruktorem. Na bank lot paralotnią to fenomenalny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, jaka w samej rzeczy będzie miała chęć wziąć udział w czymś takim. Mnóstwo szkół latania szykuje wyjątkowe vouchery na podarek, w związku z tym będzie to niezaprzeczalnie znakomite wyjście.


Jeśli jej się to spodoba to zupełnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby rozpocząć fachowy kurs i móc samemu latać. Na początku będą to obszary nizinne, a później będzie można frunąć nawet w górach. Może i Ty posmakujesz tego ekstremalnego sportu?