sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Przpełnione akcją strategiczne planszówki dla wielu graczy

W naszym artykule przejdziemy najpierw do odległej przeszłości, żeby zostać jednym z siedmiu starożytnych władców. Następnie poznamy sadystyczny, pełen krwi oraz przepełniony matactwami czas średniowiecznych królów, by zakończyć wspólną podróż na fantastycznym świecie rodem z Władcy Pierścieni.
rower


7 cudów świata gra strategiczna, jaka zdumiewa pięknymi, barwnymi grafikami, przeniesie graczy do antycznego świata najstarszych imperiów i wciela w role najpotężniejszych władców, których znał wtedy świat. Każdy z uczestników będzie mógł zbudować swoje mocarstwo wedle autorskiego pomysłu. Rozgrywka składa się z 3 etapów tzw. Wieków, w czasie jakich grający, po wzięciu do rąk kart sami zadecydują co chcą z nimi zrobić, gdyż każdą kartą można zagrać na trzy różne sposoby! Możemy także handlować z sąsiednimi graczami. Wszystko po to, aby zbudować najsilniejsze mocarstwo.


Gra o Tron gra planszowa słynnego na całym świecie serialu przeniesie uczestników prosto do pełnego intryg uniwersum stworzonego przez Georga R.R. Martina. W trakcie emocjonującej rozgrywki mamy możliwość wcielić się w głowy pięciu domów : Lannisterów, Greyjoyów, Martellów, Starków oraz Tyrellów, aby po fatalnej śmierci Roberta Baratheona zdobyć Żelazny Tron. Gra składa się z dziesięciu tur, zaś każda tura z 3 faz : zderzeń, rozkazów oraz akcji. Ale to w środkowej dojdzie do najobrzydliwszych intryg. Im bliżej końca będziemy tym więcej przymierzy zniszczymy, bo przecież zwycięzca może być tylko jeden. Jak to powiedział dawno temu Machiavelli : „cel uświęca środki” – w trakcie gry poznasz do czego sam jesteś zdolny.


warhammer diskwars
Author: Nordwalk
Source: Nordwalk


Trzecią grą będzie Warhammer Diskwars czyli emocjonująca, wypełniona potyczkami gra bitewna, jaka przenosi nas do Starego Świata, w jakim orkowie, elfy, Imperium a także Chaos prowadzą bój o władzę nad światem. Starcia będą intensywne, wrogowie będą się ścielić licznie, dlatego musisz na bieżąco modyfikować taktykę, by wygrać – tak samo jak na prawdziwej wojnie.
Kiedy dysk z wizerunkiem twojego czempiona straci wszelkie punkty witalności przegrasz, dlatego musisz mądrze rozkładać dyski pozostałych jednostek, żeby dobrze go chronić.


Wszystkie trzy gry są intensywne. W pierwszej wznosicie potężne mocarstwa, w drugiej za wszelką cenę chwytacie władzy natomiast w trzeciej każdy jest waszym przeciwnikiem, liczy się tylko aby nie zginąć.