sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Robiłeś porządki na strychu? Może okazać się, że odnalazłeś tam fantastyczne skarby

Ogromne pudła stojące długimi latami na strychu lub w piwnicy są zdecydowanie zmorą praktycznie każdego człowieka. Zwykle nawet nie bardzo wiemy, co konkretnie znajduje się w środku, jednakże na wszelki wypadek staracie się niczego nie wyrzucić - z jednej strony często znajdują się tam różnego rodzaju pamiątki po przodkach, a równocześnie być może jest tam coś, co niegdyś nam się jeszcze przyda.


Czy dla Ciebie również brzmi to znajomo?


Zrób porządki!


Nic z zawartości tych pudeł zdecydowanie Ci się nigdy nie przyda - nawet jeśli okazało się, iż jest w nich coś, czego potrzebujesz, zazwyczaj nawet nie będziesz o tym wiedział i po prostu pójdziesz kupić tę rzecz do sklepu. Zatem - rób porządki! Może się okazać, iż przy tej okazji będziesz mógł wręcz się wzbogacić, a jednocześnie pozbędziesz się niepotrzebnych przedmiotów ze swego życia.


Fryderyk Chopin
Author: Akademia Kobiet Sukcesu


trener


Co możesz znaleźć?
Afromental
Author: nattu
Source: http://www.flickr.com


Czasami w tego typu pudełkach znajdują się dla przykładu stare monety lub banknoty, które niejednokrotnie poza wartością pamiątkową mają także wartość materialną Obecnie praktycznie w każdym dużym mieście znajduje się skup (AiS - numizmatyka warszawa) starych banknotów oraz monet, gdzie będziesz mógł sprzedać część znalezionych numizmatów. Oczywiście niestety nie każdy banknot jest wartościowy - jeśli jednak jakieś znajdziesz, bez wątpliwości warto udać się do skupu i prosić o ich wycenę.


Gdzie sprzedać?


Zanim sprzedasz odnalezione banknoty, powinieneś zrobić dobre rozpoznanie rynku - właściwie każdy skup starych banknotów będzie oferował Ci inną cenę za kupno posiadanych banknotów.


Twoim celem bez wątpienia powinno być sprzedanie ich za jak największą kwotę pieniędzy. Jeżeli chcesz mieć gwarancję co do rzeczywistej wartości banknotów, wtedy powinieneś wybrać się do godnego zaufania numizmatyka.