sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Nie masz żadnego pojęcia, co dać znajomemu w prezencie na urodziny? Obecnie bardzo modne są gry planszowe!

To, co konkretnie podarować znajomemu w prezencie na urodziny właściwie od zawsze jest wielką zmorą niemalże każdego z nas. O ile jeśli chodzi o naprawdę bliską osobę, zwykle nie mamy żadnych kłopotów, jeśli jednak idziemy na przykład z wizytą urodzinową do trochę dalszego znajomego, wtedy zdecydowanie pojawia się pewien problem z wyborem.


Zazwyczaj w tego typu sytuacjach dobrze jest postawić na Prezenty w miarę uniwersalne - takie jak przykładowo gry planszowe.
Planszówki dla dorosłego


O ile planszówki zazwyczaj kojarzą nam się między innymi z dzieciakami, o tyle na pewno chyba każdy z nas już coś słyszał o wielkiej modzie na gry planszowe dla dorosłych. Jeżeli jeszcze w nic nie grałeś, kup przyjacielowi na przykład Bang gra, a oczywiście każdy z Was zaraz połknie bakcyla planszówek!


talisman magia i miecz
Author: Pleuntje
Source: http://www.flickr.com


Jak wybrać tę właściwą?


Jeżeli zdecydujesz się na kupno gry planszowej, wówczas na pewno szybko zorientujesz się, jak wiele tytułów jest na rynku. Jeśli chcesz wybrać coś naprawdę ciekawego, wówczas powinieneś albo spędzić wiele godzin na różnego rodzaju forach internetowych zrzeszających miłośników planszówek albo po prostu zaufać sprzedawcy - on będzie mógł powiedzieć Ci, czy na przykład Carcassonne gra jest odpowiednia dla początkujących osób czy lepiej pozostawić ją sobie na dalszy etap.


Jeśli Twój znajomy jest wielbicielem magii i fantastycznych klimatów, wtedy bez wątpliwości dobrym pomysłem będzie dla przykładu Talisman Magia i Miecz.

Zaintrygował Cię ten wątek? Więc kliknij w link do serwisu szybki angielski opinie i ciesz się innymi faktami. W razie jakiś pytań - odezwij się do nas.

Jeżeli Twój znajomy jest bardziej strategiem, wówczas bez wątpliwości znakomicie sprawdzi się wspomniane wcześniej Carcassonne.