sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Zakupy na pchlim targu - najciekawsze koncepcje na udane zakupy.

Zakupy na pchlim targu to najlepsza możliwość do kupna wielu ciekawych i oryginalnych dodatków do wnętrza domu, albo niezwykle oryginalnej i pięknej biżuterii. Jest to pewność, że będzie to niepowtarzalna rzecz.


Na targu
Author: rajkumar1220
Source: http://www.flickr.com
Będąc na studiach często oczekiwałam zawsze na targ starych przedmiotów, które organizowano raz na miesiąc na lubelskiej starówce. Jakich rzeczy tam nie można było znaleźć! Kupiłam sobie właśnie w tym miejscu moją piękną, starą skórzaną kurtkę Levis’a. Nawet nie wiecie jaka jest rewelacyjna – mam ją już 7 lat. Jest dosłownie nie do zniszczenia i nadal fajnie wygląda. Od czasu do czasu ją czyszczę i impregnuję.. Ma styl rockowy, jest więc idealna na różnego rodzaju koncerty rock’n’rollowe.

Myślisz zapewne, jak kupować na pchlim targu?Fakt, jest to miejscówka gdzie możemy zakupić zarówno prawdziwy skarb, jak i grat wg sprzedającego wartą dużo kasy. Z tego powodu na początku na zakupy polecam wybrać się ze stałym bywalcem tego typu stoisk.


Mnie wyciągnęła na mój pierwszy pchli targ koleżanka, która świetnie zna się na markach ciuchów, ich podróbkach i biżuterii. Uchroniła mnie przed kupnem idealnie prezentujących się butów „Nike”. Na szczęście zobaczyła pewien drobiazg pokazujący, że była to kopia.

Dużo fajnych pomysłów i wyposażeń z wykorzystaniem rzeczy kupionych na pchlim targu odnalazłam na blogu Lovingit. Blogerka pokazuje, że stare rzeczy mogą błyszczeć i fajnie prezentować się w mieszkaniach, nawet tych współczesnych. Sprawdźcie sami: . Z pewnością odnajdziecie przedmioty, które wykorzystacie we własnych domach.