sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Gry RPG - z pewnością świetny sposób na to, ażeby „rozerwać się” w jesienne wieczory

Szybko zapadający zmrok, liście spadające z drzew, słupki rtęci szybujące w dół świadczą o jednym - jesień rozpanoszyła się u nas na dobre. Aura daje nam w kość.
Gdy za oknem deszczowo i smutno, nie chce się wychodzić z domu.


wycieczka rowerowa
Author: MoBikeFed
Source: http://www.flickr.com


smak
Author: 4Press.pl
Source: 4Press.pl


Pojawia się więc pytanie: jak wobec tego spożytkować wolny czas? Co robić, aby pokonać znużenie i przygnębienie? Gry RPG, zwane fabularnymi to bezsprzecznie świetne rozwiązanie wbrew pozorom, nie tylko dla młodzieży. Dzięki nim możemy albowiem puścić wodze fantazji i w mgnieniu oka przenieść do całkiem innego świata. Słowem uciec od monotonnej rzeczywistości oraz codziennych problemów. Pamiętasz, jak w dzieciństwie z wypiekami na twarzy śledziłeś przygody Batmana, Spidermana bądź innych superbohaterów i marzyłeś o tym, by choć raz stać się jednym z nich? Teraz masz taką szansę. Należy zaakcentować, że obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszy się Wawawars, czyli dokładniej mówiąc nietuzinkowe połączenie gry RPG, taktycznej oraz przygodowej. Na czym polega jej fenomen? Niekwestionowanym walorem rzeczonej rozgrywki jest umiejscowienie akcji w naszych realiach, komiksowa, zabawna, nieco przerysowana oprawa.
Podsumowując, Wawawars to fascynująca gra na przeglądarkę, dzięki której zapomnisz co to nuda. Nie wierzysz? Wejdź do świata wirtualnej Warszawy i przekonaj się o tym na własnej skórze! Gotowy? Uwaga ta gra uzależnia.