sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Zbuduj swój zamek i rządź swym królestwem lub wciel się w skórę dyrektora ogrodu zoologicznego lub też przenieś się do Starożytnego Rzymu i zostań Gladiatorem

Gra war of titans przeniesie cię do Starożytnego Rzymu. Odważ się jako gladiator wystąpić w antycznym koloseum. W nim oczekują cię prawdziwi wrogowie, na których skupia się cała twoja uwaga. Udowodnij twoją odwagę i pokaż podczas bitwy, co potrafisz.
W tej grze pokażesz innym graczom na arenie twoje umiejętności bitewne. Zobacz czy uda ci się opuścić arenę jako zwycięzca. Głównym celem w grze jest wyjść zwycięsko z każdej bitwy.

Czy ten wątek był ciekawy, ale masz ochotę na kolejne? Pragniesz odkryć link do witryny (https://www.nyloncoffee.pl/)? Więc namawiamy - trzeba wyłącznie najechać myszką.

Wyposaż twojego odważnego gladiatora i udaj się wraz z nim na arenę. Na arenie toczysz trzymającą w napięciu bitwę z wrogim bohaterem. Jesteś odpowiedzialny za uzbrojenie twojego bohatera. Używasz do tego rożnych starożytnych przedmiotów.

Absorbujący tekst? Jeżeli tak uważasz, wcześniejsza strona (https://zaklady.ebetx.pl/) też stanowi godne uwagi źródło informacji, które odnosi się do podnoszonej problematyki.

W grze akcji War of Titans odkrywasz odległe zakątki Europy. Z każdym wyższym poziomem otrzymasz dostęp do nowych miejsc w Europie. Tam czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki.

Gracz
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Na wyższych poziomach czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki. Gra mondozoopark pozwoli ci zostać dyrektorem ogrodu zoologicznego, w którym przebywają wszystkie zwierzęta świata a także gatunki zagrożone. Planuj rozwój ogrodu i dokonuj ważnych dla jego działalności inwestycji, by przyciągnąć rzesze zafascynowanych odwiedzających. Celem gry jest dążenie do rozwoju ogrodu, zapewnienie mu stałego grona odwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej pożądane gatunki zwierząt z całego świata.

Gra damoria umożliwi ci zbudowanie zamku w którym będziesz królem. Wkroczysz do średniowiecznego świata. zbudujesz zamek założysz własną wioskę i zasiedlisz ziemie. Będziesz mógł zawierać sojusze, tworzyć oddziały i dbać o ich uzbrojenie. Zbierzesz potężną armię i ruszysz na wojnę do walki. Dążysz do dominacji nad średniowiecznym światem.

Gra war of titans (kliknij tu) przeprowadzi cię do Starożytnego Rzymu. Nie bój się jako niewolnik zaistnieć w antycznym amfiteatrze Flawiuszow. W tym miejscu oczekują cię prawdziwi nieprzyjaciele, na których koncentruje wszystka
Gra komputerowa
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
twoja uwaga. Ukaż swoją dzielność i pokaż w trakcie bitwy, co umiesz. W tej rywalizacji zademonstrujesz innym rywalom na arenie twoją biegłość w bitewne. Odnotuj czy uda ci się zejść z desek amfiteatru zwyciężonym. jedynym celem w zabawie jest wyjść odważnie z każdej walki.

Wyposaż twojego mężnego gladiatora i pójdź wraz z nim na arenę. Na forum odbywasz trzymającą w napięciu konkurencję z konkurentem Jesteś odpowiedzialny za uzbrojenie swojego śmiałka. Używasz do tego różnorodnych antycznych rzeczy. W grze sieciowej odnajdujesz dalekie zakątki Europy. Na większych poziomach oczekują na ciebie następne zamierzenia i walki.

Gra przeglądarkowa pozwoli ci zostać szefem zoo, w którym mieszkają wszystkie stworzenia ze kontynentów oraz gatunki zagrożone. Opracuj rozkwit zoo i dokonuj decydujących dla jego bytowania zamiarów, by przyciągnąć rzesze zauroczonych zwiedzających.Zadaniem zabawy jest dążenie do kreowania ogrodu, zagwarantowanie mu stałego grona gości odwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej upragnione rodzaje zwierząt z całego świata. Gra sieciowa umożliwi ci zbudowanie grodu, w którym będziesz mógł być władcą. Dostaniesz się do średniowiecznego świata.Stworzysz zamek założysz własną wioskę i zaludnisz lasy. Będziesz zobligowany uzgadniać przymierza, formułować oddziały i zapobiegać o ich arsenał. Utworzysz potężną armię i pójdziesz do walki. Kroczysz do ekspancji terytorialnej nad średniowiecznym światem.