sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Co należy zrobić, żeby wieczór kawalerski był niezapomnianym wspomnieniem?

Wielu panom wieczór kawalerski na pewno kojarzyć się będzie z całonocną imprezą, na której nie zabraknie alkoholu. Nie wszyscy ale gustują w tego typu rozrywkach i nieraz wybierają cokolwiek, co pozwoli im odetchnąć od codzienności i pozwoli spotkać się z przyjaciółmi.
A może aktywnie?


Niektórzy wolą wieczór kawalerski spędzić w klubie, zaś inni decydują się na świętowanie takiego dnia od rana, np. wyjeżdżając za miasto. Nie znaczy to oczywiście całodziennej imprezy – znacznie częściej panowie wolą dobrać atrakcję, która pozwoli solidnie im się zmęczyć, a równocześnie dostarczy mnóstwa adrenaliny. Doskonałym przykładem może być paintball Gdynia stocznia. Ciekawa lokalizacja to gwarancja, iż taki wyjazd będzie udany i zagwarantuje prawdziwe emocje. Miłośnicy mocnych wrażeń z pewnością docenią także możliwość postrzelania farbą w takim miejscu, niczym np. opuszczony szpital Gdańsk. Wieczory kawalerskie to aktualnie nie tylko okazja do imprezowania, lecz nieraz również pretekst, aby spotkać się z przyjaciółmi, zaś atrakcje towarzyszące tego gatunku okazjom stanowią wyłącznie dodatek.


program
Author: Tim Green
Source: http://www.flickr.com


opuszczony szpital gdańsk


Jesteś organizatorem imprezy? Pamiętaj o tym!


Koledzy przyszłego pana młodego nieraz starają się zorganizować ten wieczór kawalerski, którego główny zainteresowany nie zapomni poprzez długi czas. Naturalnie właściwą zabawa bywa niezmiernie ważna, ale pamiętajmy, by przede wszystkim uwzględnić potrzeby i osobowość przyszłego pana młodego. Nie wszyscy lubią imprezowanie do białego rana – być potrafi kolega niebawem biorący ślub znacznie mocniej zadowolony będzie właśnie z paintballu lub innej aktywnej atrakcji. W tych sytuacjach dobrym rozwiązaniem może zostać połączenie owych dwóch form spędzenia takiego wyjątkowego dnia. Przed zmierzchem wolno więc udać się na paintball, zaś wieczorem – do klubu. Znacznie częściej zdarzają się kilkudniowe wyjazdy z okazji wieczoru kawalerskiego.
Interesująca lokalizacja połączona z wieloma możliwościami zabawy to z pewnością odpowiedni pomysł, ale i w takim wypadku trzeba pamiętać o umiarze. Niewątpliwie lepiej jest pozwolić sobie na jedną rozrywkę dziennie, aniżeli skumulować wszystkie atrakcje w krótkim okresie – w przeciwnym wypadku potrafi zabraknąć siły na wieczorną zabawę.