sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Sapkowski - niewątpliwie jeden z najbardziej znanych polskich autorów fantasty!

Coraz krótsze dni spadające z drzew liście, słupki rtęci szybujące w dół, deszcz miarowo stukający o szyby - jesienna pogoda niejednokrotnie daje nam się we znaki i „wpędza” w niezbyt optymistyczny nastrój.
audiobook
Author: jeff_golden
Source: http://www.flickr.com


Pojawia się pytanie: jak poprawić sobie humor?


Ile osób tyle sposobów na walkę z chandrą. Jedni zasiadają przed telewizorem z pudełkiem lodów w ręku i „pochłaniają” sitcomy, drudzy przeglądają zdjęcia z wakacyjnych wojaży, a inni otulają się szczelnie puszystym kocem i zatapiają w lekturze książek piętrzących się na półce. książki Sapkowskiego to z całą pewnością idealna propozycja na jesienne wieczory, szczególnie zaś tak zwana trylogia husycka, a dokładniej mówiąc seria powieści fantastyczno-historycznych Ich akcja rozgrywa się w średniowieczu, natomiast główną postacią jest Reinmar z Bielawy, młody mężczyzna pragnący pomścić śmierć brata. Dobrze byłoby zwrócić uwagę na drugi tom przedstawionej serii, który nosi tytuł Boży bojownicy Audiobook powieści obecny na rynku od ponad pięciu lat, nadal . Czemu tak się dzieje? Przyczyn jest co najmniej kilka. To prawdopodobnie jedna z największych tego rodzaju produkcja w Europie. Wzięło w niej udział 174 znakomitych aktorów. A jeśli, poszukujesz pozostałych pozycji z dorobku rzeczonego autora wpisz w wyszukiwarkę hasło Sapkowski audiobook - sprawdź tutaj.
Jeśli zdecydujesz się poszukiwać materiałów na naszej stronie internetowej wystarczy w wyszukiwarce znaleźć odpowiedni tytuł. W mgnieniu oka na ekranie komputera wyświetlą się setki stron www z ofertami sprzedaży.