sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Feromony – czy to dobry sposób na płeć przeciwną? Dowiedz się, gdzie je kupisz

Zapach potrafi omamić – sam na pewno niejednokrotnie się o tym przekonałeś, gdy raptem poczułeś niesamowitą woń perfum. A mocniej niż perfumy mogą nas wyłącznie przyciągać feromony, czyli naturalne substancje chemiczne wydzielane przez organizmy żywe, w tym ludzi. U zwierząt są podstawą komunikacji, a do tego, samiec po zapachu właśnie umie zlokalizować swoją partnerkę, nawet gdy znajduje się kilka kilometrów dalej.


perfumy
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com

Człowiek również wytwarza feromony, m.in. w pocie czy śluzie, jakie mają niewątpliwy wpływ na to, kogo wybierzemy na swojego partnera życiowego. Jednakże przez obecny tryb życia, używanie perfum, codzienne kąpiele, a nawet przyjmowanie tabletek nie zdając sobie sprawy pozbywamy się swojego naturalnego zapachu. Rozwiązaniem tego kłopotu są produkty zawierające feromony. Sklep w sieci to jedno z miejsc, w jakim można je kupić. Po ich zastosowaniu natychmiast dostrzeżemy różnicę, jak zmieniło się zainteresowanie płci przeciwnej naszą osobą, oczywiście w pozytywnym sensie. Feromony pomagają w komunikacji, gdyż mają dobry wpływ na każdego człowieka, z jakim będziemy mieć styczność. Podnoszą poziom naszej atrakcyjności, sprawiając, że czujemy się pewniej. Nie oddziałują jedynie na płeć przeciwną – pomogą również w kontaktach z ludźmi tej samej płci, np. jeżeli planujemy podpisać ważną umowę. Feromony dostępne w sklepach mają takie same działanie co naturalne substancje, a dzięki sposobności ich kupna każdy ma okazję zwiększyć swą atrakcyjność. To szczególnie ważne dla osób nieśmiałych, które dotychczas nie radziły sobie m.in. w sytuacjach domagających się bliższego kontaktu z drugą osobą.

Jeśli uważasz, że informacje w sieci nie są wystarczające, to przejdź do linku (https://fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/), gdzie odnajdziesz dokładniejsze opracowania zagadnień - odsyłacz znajduje się tu.

Dodając sobie pewności siebie mają dużo większą szansę na sukces, a także znalezienie drugiej połówki, jeżeli jak dotąd nie udało im się spotkać nikogo właściwego. Feromony można stosować w każdej sytuacji, w której chcemy zyskać sympatię naszych rozmówców, a więc nie tylko na randkę, lecz również do pracy czy szkoły. Feromony potęgują działanie naturalnych substancji uwalnianych przez organizm, powodując, że lepiej przyciągniesz uwagę.


Jeżeli chcesz znaleźć stosowny sklep z feromonami, poszukaj w Internecie, upewniając się, iż to dobre miejsce. Możesz sprawdzić zadowolenie poprzednich klientów czytając ich komentarze, a przekonasz się, czy konkretny sklep cieszy się popularnością i zapewnia najlepszą jakość produktów.