sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Kategorie gier dla miłośników takiego rodzaju rozrywki

W erze Internetu, gry to jedna z ważniejszych kategorii, z powodu której większość osób używa z łącza. Wraz z upływem lat miłośników grania w różnych kategoriach wiekowych przybywa, podobnie jak i gier, które każdy może zarówno zakupić, jak i spróbować swych sił online.


Jedną z gier dostępnych w Internecie jest Pirate Storm, która kradnie gusta wszystkich – zwłaszcza miłośników żeglarstwa i nieco bardziej fantastycznych części – piratów i potworów.
sport - perspektywa
Author: Jared Hersch
Source: http://www.flickr.com


Gra to przede wszystkim walka ze wspomnianymi wcześniej maszkarami i bezuczuciowymi kapitanami walczących po ciemnej stronie mocy. Warto jednak wspomnieć, iż na morzu nie zabraknie również innych graczy. W grze Pirate Storm należy wypełniać stawiane przed graczami zadania, jak również bronić własny statek (https://www.sofun.com.pl/) i załogę przed atakującymi wrogami. Głównym zadaniem jest kolekcjonowanie spotkanych skarbów oraz dodatkowo zatapianie statków innych piratów. Jest to niesamowita przygoda o charakterze survivalowym. Na samym początku gracz ma za zadanie – wraz ze swą załogą – wyeliminować przeszkody w postaci stworów, a później stoczyć walki, by wzbić się na wyżyny i pozostać legendą morza. Wraz z kolejnymi etapami, trudność gry wzrasta, jednak także i zabawa jest większa.


gry wyścigi
Author: mrgreen09
Source: http://www.flickr.com


Pośród gier można znaleźć także coś dla miłośników motorsportu i walki na torze. Jeśli ktoś chce odnaleźć najlepsze gry wyścigi są jedną z kategorii, która ma grono fanów.
Pisk opon, warkot silników i rywalizacja na torach, bądź ulicach to niesamowita szansa na wczucie się w rolę kierowcy wyścigowego. Wiele z nich oferuje niezapomniane emocje, jak również – grafikę zbliżoną do pprawdziwych wyścigów rodem z F1, bądź innych popularnych serii, które są cenione przez tysiące kibiców.