sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Jak zaaranżować interesującą imprezę integracyjną?

Event firmowy - dla jednych straszna rzecz, dla innych ekstra zabawa. Co uczynić, by twoi pracownicy wrócili zadowoleni z tego rodzaju wyjazdu?


Każdy, kto choć przez dwanaście miesięcy działał w korporacji, wie czym jest firmowa impreza.
grafiki


Wykorzystując fundusz socjalny, firmy aranżują wyjazdy do wczasowych ośrodków czy też na paintball, inne zabierają ich do piwiarni czy też na kręgielnie. Jeśli przedsiębiorstwa nie chcą zatem zdemotywować własnych pracowników imprezą, mogą skorzystać z usług profesjonalnej firmy aranżującej takie wydarzenia. Jak znaleźć takową firmę w własnym mieście? To nic skomplikowanego, starczy w przeglądarkę wpisać na przykład: imprezy integracyjne Trójmiasto.


Teraz wśród imprez firmowych rządzą 2 programy. Pierwszy to oszczędnościowy, czyli wyjścia dla pracowników aranżowane we własnym zakresie. Opcja druga, troszeczkę bardziej poszerzona, to przede wszystkim zapewnienie pracownikom nowoczesnego sprzętu a także najlepszych atrakcji. Teraz na zdecydowanym topie są gry z fabułą. Klient wymyśla jakiś temat, natomiast wyspecjalizowana firma przygotowuje scenariusz, najmuje aktorów oraz instruktorów. Jest to coś na kształt miejskiej gry, lecz organizuje się je tak w miastach jak i w plenerze. Podobno wyjścia w stylu "kręgielnia i alkohol" są już niemodne.
ludzie potrzebują kontaktu z przyrodą, świeżego powietrza, wyjścia na stadion piłki nożnej albo siatkówki. Coraz to większą popularność zyskują imprezy dla maluchów. Tam zatrudnieni mają szansę na integrację nie przy drinku, ale doglądając zabawiających się latorośli.