sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Nie posiadasz planu na upomniki? Planszówki to prawdziwy hit - przekonaj się sam!

Posiadasz już prezenty dla swoich najbliższych czy jeszcze gonisz czegoś wyjątkowego czym mógłbyś ich obdarować w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia? O ile nie masz zielonego mniemania na co postawić w tym roku to powinieneś wiedzieć, iż planszówka to trafna zabawa nie tylko dla dzieci, lecz szczególnie dla dorosłych.


Święta Bożego Narodzenia to dobry moment, by dać grę planszową ważnej nam osobie.
gry
Author: Miguel Discart
Source: http://www.flickr.com


samochody


Rozumie się samo przez się, że samodzielnie czasami kłopotliwie jest wydać 100 zł na grę, jednakże naprawdę jest to efektowna rozrywka. Warto tu wspomnieć, iż w dobie komputerów i internetu w rzeczywistości żmudnie odciągnąć dzieci od monitora, niemniej jednak grą planszowym się to fenomenalnie udaje. Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z planszówkami to Catan gra planszowa będzie z całą pewnością dobrym wyborem. Jest to szlagier wśród gier, który każdy zapaleniec planszówek musi mieć. Gra opiera się na tym, iż każdy gracz jest osadnikiem na wyspie Catan oraz rządzi własnej kolonii. Celem gry jest zebranie 10 punktów, jakie zapewniają zwycięstwo w rozgrywce. Gdy kochacie czasy królów to wówczas gra Królestwo w Budowie musi przypaść Wam do gustu. Jest to błoga gra, w którą da się grać całą rodziną. Twoim zadaniem jest mądra rozbudowa, tak żebyś zapewnił wszystkim podwładnym dobrobyt.
Jeżeli świat planszówek nie jest Ci obcy to w owym czasie Descent Wędrówki w Mroku będzie grą akuratną dla Ciebie. Jest to gra w jakiej przemierza się podziemia walecznymi bohaterami, a zadaniem jest zwalczenie wszystkich potworów na swej drodze.