sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Jakie mają znaczenie różnego rodzaju opakowania i etui do przechowywania płyt winylowych i CD.

W naszych mieszkaniach znajduje się coraz więcej płyt DVD i CD. Kupuje się na nich różnego rodzaju programy i muzykę, wiele osób również robi na nich archiwizację.
konkurs
Author: Mercure
Source: Mercure


Płyty kupować można oddzielnie, w kopertach czy pudełkach, lub w postaci krążków, na jakich znaleźć się ich może nawet sto. Niekiedy płyt jest tak wiele, szczególnie jeżeli znajdują się one w pudełkach, że zaczyna brakować miejsca na nie w domu. Jeżeli ktoś nie chce się ich pozbyć, to zastanowić się może nad tym, aby je powkładać do papierowych lub foliowych opakowań. Takie koszulki na cd nie będą praktycznie zajmowały miejsca, więc ich użycie z pewnością rozwiąże problemy z brakującym miejscem. Można w takim przypadku zakupić jakieś stylowe pudełko, do jakiego bez problemów wejdą wszystkie posiadane zbiory. Dużym plusem tego typu etui jest to, że na zwykłej drukarce da się na koszulkach nadrukować ciekawe podpisy, przy pomocy jakich będzie wiadomo, co się w nich znajduje.


zbliżenie - zdjęcia
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com


Tego typu drukowanie drukowanie na tkaninach można wykorzystać do wielu innych rzeczy, przykładowo do przygotowania okładek na winyle. Nośnik ten od pewnego czasu zaczął przeżywać swój renesans, płyty takie są cenione za prawdziwy, realistyczny dźwięk. W sklepach ostatnio pojawiło się mnóstwo nowych pozycji, dużym zainteresowaniem cieszą się także używane, wydane przed laty.
Te ostatnie są często sprzedawane bez oprawek lub z oprawkami mocno zniszczonymi. Z tego też powodu po kupnie takich płyt można samodzielnie zaprojektować do nich okładki na winyle, jeżeli dobrze się to zrobi, to będą wyglądać praktycznie jak nowe.