sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Koszulki przeznaczone na CD - a więc, opakowania papierowe przeznaczone na płytę? Nigdy więcej!

Jak to można łatwo zauważyć po naszym pisanym dzisiaj tytule tekściku, nasz temat będzie dziś obejmował koszulki przeznaczone na płytki rodzaju CD. W obecnej chwili mogłoby się zdawać, iż płyty tego rodzaju jest to już przeżytek, szczególnie od ukazania się przenośnych dysków twardych, czy jeszcze bardziej popularnych przenośnych portów typu USB, które to mają z biegiem lat coraz to większą pojemność.
koszulki na cd


Jednakże jak się okazuje, płyty rodzaju CD mają się nie najgorzej oraz wielu z nas samych nadal je "zbiera", chociaż dla wielu ich zwyczajowe opakowania z papieru nie bywają zadowalające, oraz z tego powodu ukazały się ich alternatywy...


Słysząc słowo "koszulka (sprawdź dalej", zazwyczaj imaginujemy sami sobie zwyczajny T-shirt, lecz owe słówko ma parę znaczeń, między innymi w dziale artykułów papierniczych, gdzie zwykle kojarzy się z koszulka przeznaczoną na dobrze znane dzieciakom "karteczki", na których znajdują się przeróżne postacie z bajek, czy też filmów, ogólnie przeznaczonych dla najmłodszych. Jednak istnieje jeszcze jeden typ koszulek, jakim to są nie wątpiąc w to koszulki na cd, które kiedyś papierowe, teraz są tworzone podobnie jak te na kartki, tylko z przegródkami, wewnątrz które idealnie wpasują się płyty. Warto tutaj po zaznaczać, że starsze alternatywy tych koszulek, a więc te z papieru, mieściły po pojedynczej płytce i to było tyle.
Obecnie koszulki na płyty CD mają tak zwaną "perforację", która to daje możliwość na wpięcie takiej koszulki do segregatora, gdzie na pewno jej nie zgubimy! Koniec z błąkającymi się po podłodze płytkami - pora na porządek oraz ład we własnych zbiorach płyt!