sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Jakie prezenty na święta powinniśmy wybrać? Czy gry planszowe to dobry wybór?

Zbliżają się święta, a wraz z nimi należy pomyśleć o kupnie prezentów. Wybór jest bardzo duży, lecz zawsze jest z tym problem, bo przecież nie zastanawiamy się na co dzień, jaki prezent byłby najlepszy.


Możemy powiedzieć, że każdego roku jest to problematyczne, no chyba, iż obdarowywany ma jakieś znane hobby, tak więc łatwo coś mu kupić w jego stylu. W innych przypadkach nie jest tak prosto, lecz na szczęście jest sposób, żeby zakupić coś ciekawego i intrygującego.


Tego typu są planszówki, które na nowo stały się popularne i chętnie kupowane. Taką grą są z pewnością Osadnicy z Catanu, czyli bardzo popularna na całym świecie gra, w którą z chęcią grają całe rodziny. Gracze wcielają się w osadników na wyspie Catan, każdy jednocześnie posiada swoją kolonię, jakiej przewodzi. Rozbudowuje ją, tworzy nowe drogi i miasta.


zajęcia szkolne
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com


Każdy z kolonii ponadto zbiera dostępne naturalne dobra, dzięki którym jesteśmy w stanie rozbudować osiedla.

Ten nasz odsyłacz (https://hanzo.com.pl/laptopy-notebooki-15,6) kieruje do tekstu, który posiada wyjątkowe treści - z pewnością Cię zaciekawią i będą użyteczne.

Kolejna interesująca gra to Wsiąść do pociągu. Gracze zbierają karty, na których są wagony. Wykorzystują je, aby stawiać dworce, pokonywać tunele czy wsiadać na promy. To prosta, ciekawa gra, bardzo szybko można się nauczyć w nią grać. To idealna zabawa dla całej rodziny.


osadnicy z catanu
Author: Monika Dąbrowska
Source: Monika Dąbrowska


Inna interesująca gra to Cywilizacja poprzez wieki, która odnosi się do legendarnej komputerowej rozgrywki Sid Meier's Civilization.
Z pewnością polubią ją wielbiciele dobrych, strategicznych rozgrywek, bo generalnie to gra jedna z lepszych w tej dziedzinie. Jak widzimy takie gry to doskonały pomysł, jak szukamy idealnego, ciekawego i niebanalnego świątecznego prezentu.