sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Idea na interesujący prezent na walentynki dla swojego chłopaka

Każda okazja do obdarowania ukochanej osoby bywa dobra, ale Walentynki z pewnością zasługują na prezent wyjątkowy. Wiele kobiet uważa, że taki podarunek winien zostać romantyczny i nawiązywać do Święta Zakochanych, czasami jednakże należy odejść od tej tradycji.


Romantyczny? Niekoniecznie


strona internetowa
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com


Chociaż Walentynki kategorycznie kojarzą się z serduszkami i innymi dekoracjami nawiązującymi do miłości, mnóstwa mężczyzn nie do końca pozostaje zadowolonych z gadżetu ściśle związanego z Dniem Zakochanych. Zdarza się, że panowie woleliby całkowicie zbojkotować Walentynki, jednak ich ukochane mogłyby poczuć się zawiedzione.

Przeczytaj więcej na temat (ocelio.pl/pl/c/Mieszanki-do-wypieku-pieczywa/70) innego tego typu wpisu - są w tamtym miejscu opublikowane bardzo użyteczne informacje, które z pewnością docenisz w praktyce.

Z pewnością kobiety przywiązują bardzo znaczniejsza wagę do świętowania 14 lutego, nie znaczy to jednak, że ich partnerzy muszą się całkowicie podporządkować. Pamiętajmy, że najistotniejsze we wręczaniu prezentów będzie sprawienie radości drugiej osobie, zatem także zamiast poduszki w kształcie serca, lub pluszowego misia zdecydowanie najlepiej będzie poszukać czegoś ciekawszego.


wypoczynek
Author: Robert Anders
Source: http://www.flickr.com


Jak odszukać upominek idealny?


To łatwe – wystarczy pod uwagę wziąć zainteresowania ukochanego. Skoro Twój narzeczony lubi gadżety, podaruj mu zabawny budzik, nowe słuchawki do telefonu, albo zestaw obiektywów do smartfona. Miłośnik aktywnego trybu życia pozostaje zadowolony z wszelkiego rodzaju gadżetów przydatnych podczas treningów. Interesującym rozwiązaniem są też bilety czy karnety na wszelkiego typu rozrywki dostarczające adrenaliny – atrakcje Gdańsk, Sopot, Gdynia oferują dużo ciekawych propozycji, do jakich trzeba choćby paintball Gdańsk stocznia. Zwolennicy mocnych wrażeń ucieszyć się potrafią również z okazji zrobienia skoku na bungee, wspinania się na ściance, jazdy gokartami, bądź lotu paralotnią.

Zaintrygował Cię ten wpis? Więc najedź na link do serwisu naklejki na meble i rozkoszuj się innymi newsami. W razie jakiś wahań - zwróć się do nas.

Coraz więcej przedsiębiorstw zajmujących się organizowaniem wszelkiego rodzaju atrakcji dla panów ma w ofercie takiego typu aktywność, dlatego każda kobieta wyszuka coś, co odpowiadać pozostaje zainteresowaniom ukochanego.
Taki niecodzienny podarunek z pewnością przypadnie narzeczonemu, mężowi, lub chłopakowi do gustu znacznie mocniej, aniżeli kolejny Walentynkowy gadżet, jaki będzie się kurzył na półce. Trzeba o takim wiedzieć podczas szykowania dla ukochanego niespodzianki z okazji Święta Zakochanych.