sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Pomysły na wspólny czas ze znajomymi

Spędzanie wolnego dnia w gronie znajomych to jeden z najciekawszych pomysłów na wolny dzień. Na nieszczęście nie za każdym razem posiadamy pomysł na takiego typu spotkanie. Bywa, iż wszelkie przychodzące do głowy pomysły już przetestowaliśmy i nie potrafimy odnaleźć pomysłu na nowe spotkanie. W jaki sposób poradzić sobie z tego typu kłopotem? Gdzie szukać pomysłów? Możliwości mamy rzeczywiście dużo, toteż nie powinniśmy się nastawiać nader sceptycznie.

escape room
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie niezwykle interesującym konceptem na wspólne spędzanie ze znajomymi czasu stały się pokoje typu escaperoom Na czym polega zabawa? Reguły są naprawdę łatwe. Grupa przyjaciół zostaje umieszczona w małym pomieszczeniu i ma określony czas na to, by się wydostać. Możliwe jest to tylko po uprzednim rozwikłaniu szeregu zagadek jak i skorzystaniu z rozlicznych rad, które można znaleźć w pomieszczeniu. W przypadku trudności, istnieje szansa skorzystania z pomocy, która powinna nas nakierować nas na prawidłowy trop jak i działanie, które pozwoli nam opuścić pokój. Zabawa wymaga komunikacji i współpracy, kreatywności i logicznego myślenia.Gdzie odnaleźć takie rozrywek? Rosnąca popularność tego rodzaju rozrywki sprawia, iż w każdym największym mieście odnaleźć można co najmniej jeden escaperoom. By sprawdzić, gdzie w naszej okolicy funkcjonują takie punkty, koniecznie sprawdźmy rezultaty wyszukiwania dla zapytania escaperoom Gdynia albo innej podobnej .

Każdy taki punkt oferuje zazwyczaj kilka odmiennych pokoi, które co jakiś czas są zmieniane i zastępowane kolejnymi. Cena zabawy w takim pokoju wynosi przeważnie kilkadziesiąt złotych, jednak z uwagi na fakt, iż jest to zabawa w grupie, koszty rozkładają się na wszystkich znajomych i nie są wysokie. Podobnych pomysłów na wolne popołudnie albo wieczór jest naprawdę dużo. Wystarczy tylko odwiedzać strony www dla studentów albo te piszące na temat rozrywki w określonym mieście. W ostatnim czasie na znaczeniu zyskują parki trampolin i tory wrotkarskie, jakie też warto sprawdzić.