sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób możemy udekorować własne mieszkanie?

Rok rocznie w moim mieszkaniu jest żywa, cięta choinka. Ładny zapach żywicy i lasu roznosi się po całym domu. Co roku również tata musi wyciąć kilka gałęzi z doły, które przeszkadzają w zamontowaniu drzewka. Robimy wtedy świąteczne ozdoby z gałązek.
Oryginalne dekoracje do aranżacji wnętrz
Author: home&you
Source: home&you
Te dolne gałązki stanowią dla nas super sprawą do odpoczynku i odłączenia od gotowania. Robimy z nich najczęściej małe stroiki, mamy w pokojach będących w naszym domu. Jest to czas doskonałej zabawy i integracji całej rodziny. Do wykonania stroików trzeba wszelkiego rodzaju drobiazgi choinkowe, oprócz tego potrzebne będą słodkie cukierki, pierniczki – słowem – wszystko, co uważasz za przydatne. Ogranicza cię jedynie twoja własna wyobraźnia.

Najciekawsze świąteczne ozdoby z gałązek to wianuszki na drzwi prowadzące do domu i maleńkie wianuszki wieszane na krzesełka w salonie u moich rodziców. Znalazłam taki koncepcik, że są one także na drzwiach wejściowych do pomieszczeń. Jesienią zawsze zbieramy szyszki, które później suszymy na strychu. Następnie malujemy je złotą, albo srebrną farbą i stosujemy do przyozdobienia stołu, choinki i stoików.
Dywany w stylu vintage
Author: Dywilan
Source: Dywilan
Jeśli poszukujesz koncepcji na wykonanie ozdób do domu polecam zaglądnąć na stronę tam dużo bożonarodzeniowych inspiracji. Pomysł na fantazyjną gałązkę z wierzby zapożyczę do domu.