sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

iluzoryczna rozgrywka - jak znaleźć właściwe miejsce

Escape room to wirtualna gra. Misją gracza jest uciekanie z zamkniętego pomieszczenia. Możliwość taką gracz dostaje po rozwiązaniu wszelkich łamigłówek i rebusów. Szarady przed komputerem są ogromnie wymagające i intrygujące, a to pozwoliło na zdobycie znaczącego popytu wśród graczy mających komputery, smartfony, czy tablety. Gra stała się naprawdę realna i gracz sprzed ekranu komputera ma możliwość wkroczyć osobiście do zagadkowego pokoju i spróbować swoich sił, wypróbować, czy sprosta zadaniu i czmychnie z pomieszczenia przed wskazanym czasem.


Gdynia
Author: faxepl
Source: http://www.flickr.com
Escape room Gdynia to spora ilość pokoi i jakakolwiek grupa chętnych jest w stanie odszukać coś perfekcyjnie dobranego do osobistych zainteresowań. Pokoje zdołają zarówno intrygować, zabawiać jak i przerażać, więc arsenał odczuć w czasie zabawy jest duży i zadowoli każdego amatora przygód i nowych odczuć. Każdy konkretny pokój to całkowicie odmienna postać rozrywki - questrooms. Twórcy zadbali o to, by rozgrywka była zajmująca, wyszukana i stawiała wyzwania do samego finału gry. Historie opisane na miejscu są prezentowane w taki sposób, by gracze mogli w najwyższym stopniu wczuć się w swoją rolę i zapomnieć o wszystkim innym poza pokojem. Jakikolwiek pochopny ruch jest w stanie sprawić, że nie będzie można wyjść z pokoju escape room.


Gdańsk
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Escaperoom Gdańsk to zabawa dla bliskich kolegów, znajomych z pracy, a nawet całej rodziny. W ów nietypowy sposób jest możliwość zacząć również wieczór kawalerski, albo panieński i postawić na ekscytacje, które nie są osiągalne każdego dnia. Uczestnictwo w tej grze jest w stanie być znakomitym podarunkiem okazjonalnym.
Escape room dotarł do Polski niedawno, lecz jest już dostępny w wielu miastach. Choć w kraju jest nadal nowością, to rozrywka ta bije rekordy powodzenia na całym świecie. Warto przed rezerwacją przewertować każde propozycje, jakie są dzielone na kilka odmian. Przed przystąpieniem do gry powinno się znać cenę pokoju, czas przeznaczony na ucieczkę, poziom trudności i minimalną, również optymalną ilość osób przeznaczoną na dany pokój. Nowatorska zabawa w zagadkowym pokoju okaże się na pewno zadowalająca i dostarczy dużo pamiętnych i pozytywnych wrażeń - questrooms.