sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Jak zregenerować moce po trudnym dniu w pracy

Pracujemy obecnie coraz to dłużej, osiem, do dwunastu godzin dziennie. Potem jeszcze zakupy, poczta, inne drobne sprawy i wreszcie oczekuje na nas familia. Dziecku trzeba poczytać bajeczkę na dobranoc, ze starszym odrobić zadanie czy po prostu pobyć razem po to, aby nie utracić kontaktu z dzieckiem i jego rzeczywistością. Oprócz tego jeszcze chciałoby się spędzić nieco czasu z ukochaną. Na te wszystkie rzeczy potrzeba dwóch rzeczy: spokoju i czasu. Nie spędzimy satysfakcjonującego wieczoru z dziećmi jeśli nie będziemy umieli się odstresować.


otwieracz
Author: Bugatti
Source: www.smakprostoty.pl
Strategii na to jest dużo, można chodzić na szachy, biegać, uprawiać inne sporty. Generalnie kluczowym jest żeby sobie wyszukać takie zajęcie które kochamy, sprawia nam ono radość, lecz - jeżeli to wykonalne - dalekie jest od naszej codziennej pracy. Ma to spowodować aby nasz zapracowany mózg miał sposobność odłączyć się od codziennych kłopotów. Jak podobne zajęcie znaleźć?


Różnorodne są na to strategie. Może to być oczarowanie jakąś sferą wiedzy bądź pewnym przedmiotem. Rzecz jasna rodzaj zamiłowania jest uzależniony od naszej osobowości. Osoba czynna, lubiąca ruch raczej nie będzie kolekcjonować widokówek. Powodem do odkrycia bakcyla może być nawet ulubiona strawa lub napój, na przykład wino może stać się zalążkiem zbiorów zawierających karafki do wina. Naturalnie swój zalążek zbiór taki może mieć w którymś z wyjazdów. Jakaś zagraniczna eskapada do Czech bądź Słowacji, i po powrocie kolekcjonujemy stylowe otwieracze do butelek.

otwieracz
Author: Blomus
Source: Blomus
Najfajniejsze w zbieractwie jest to, iż zgromadzone obiekty nie muszą nam do niczego służyć. Roztropny jest domysł, że mając w domu zbiór chrząszczy nie musimy od razu stać się amatorami kuchni azjatyckiej w stopniu ekstremalnym. Zbieracz map tymczasem nie musi od razu opłynąć globu naokoło, bowiem może mu starczać samo marzenie.

Zobacz ten link, ponieważ znajdziesz tam ciekawe informacje, które z pewnością Cię zaciekawią - to niezwykle wiarygodna treść (https://pischool.pl/francuski/).

Ważne aby nasze zamiłowanie powodowało radość i nie ograniczało życia bliskim. No, chyba że cała rodzinka zajmuje się tym samym. W takim przypadku nie tylko nam będzie przyjemnie ale jednocześnie zadbamy o równowagę emocjonalną rodziny co z pewnością pozwoli nam być szczęśliwszymi. A przecież właściwie o to nam wszystkim chodzi, o szczęście nasze i naszych bliskich.