sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Jak ciekawie oraz dynamicznie spędzać urlopowy czas w Gdyni?

Interesującą propozycją na aktywny wypoczynek jest escaperooms. Rozgrywka polega na szukaniu wyjścia z zamkniętego pokoju. Rozgrywki szybkiej akcji typu escape udostępnione są dla niewielkich grup od dwóch do pięciu graczy. Trzeba się jedynie wydostać z zablokowanego pokoju. Należy kierować się zakamuflowanymi w pomieszczeniu podpowiedziami oraz przydatnymi przedmiotami.

Gdynia
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Escaperoom Gdynia dostarcza 60 minut mocnych wrażeń. Warto wykorzystać do gry wszystkie swoje zmysły i wzbudzić w sobie umiejętność łączenia faktów. Całe przestrzeń może przybliżyć do ucieczki. Presja czasu niektórych potrafi zmobilizować do zespołowej pracy a innych demotywuje. W chwili utkwienia w stałym punkcie można skorzystać ze wsparcia animatora rozgrywki, który wspomoże bezradną grupę. Gry typu escape to nowa i bardzo modna forma rozrywki na całym świecie. Pozwala wspólnie spędzać wolny czas. Escaperoom Gdynia () wciągnęła miejscowych Trójmiasta.

Jest miejscem dla osób twórczych i pełnych koncepcji. Warto zatem sprawdzić swoje interpretacyjne umiejętności oraz wkroczyć w świat rodem z prawdziwych filmów akcji. Tego typu forma zabawy nie jest jednak zaadresowana do wszystkich ludzi. Z całą pewnością nie powinny z niej korzystać gracze mający lęk przed zamkniętą przestrzenią.

Przeczytaj więcej informacji, a zgłębisz dodatkowe treści, które z pewnością też Cię zaintrygują. Nie wahaj się więc i użyj linku pizza piaseczno!

Escaperooms to miejsca dla ludzi lubiących rozwiązywać zawiłe zagadki. Miejsca te to idealna forma rozrywki dla miłośników mocnych wrażeń. Opłaca się sprawdzić własną umiejętność przeprowadzania czynności pod naciskiem czasu. W formie rozrywki można ocenić swoją zdolność pracy w grupie oraz nauczyć się ufać innym.Gdy pełna godzina stanie się zbyt krótka do rozwiązania tajemnic można zwrócić się z prośbą do Mistrza o przedłużenie czasu lub poprosić o przedstawienie rozwiązania. Liczba graczy w jednym pokoju jest odpowiednio dopasowana. Przy większej liczbie uczestników zagadki mogą okazać się nazbyt łatwe a dla jednej osoby za zbyt skomplikowane bądź wręcz niemożliwe do rozwiązania (rezerwacje online). Wiek graczy jest także przypasowany do danej zabawy. Zazwyczaj najniższy wiek graczy wynosi 16 lat, ale są propozycje escperooms też dla dzieci. Oczywiście wszystko wystylizowane z uwzględnieniem liczebności oraz wieku uczestników.