sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Jeśli nie interesują nas obrazy to zawsze możemy popatrzeć na rzeźby

Od czasu do czasu jest tak, że nie idziemy do muzeów, ani do żadnych galerii, bo obrazy nas męczą, nie rozumiemy się na nich oraz nie chcemy wydawać finansów, aby przemieszczać się od obrazu do obrazu, skoro możemy je obejrzeć także w internecie. Jednak jeżeli chcemy być choć trochę bliżej sztuki, to powinniśmy zobaczyć, czy nie przypodoba nam się czasami to, co proponuje nam galeria rzeźby.


galeria
Galeria rzeźby jest ciekawym miejscem

Mamy szansę się tam spotkać ze sztuką realistyczną, która będzie prezentowała wyrzeźbionych ludzi, albo przedmioty codziennego użytku, które dokładnie znamy. Lecz mamy szansę także spotkać się z rzeźbami, które prezentują artystyczną wizję, z którą będziemy musieli się zmierzyć oraz będziemy musieli zobaczyć, czy widzimy w niej to samo, co widział w niej twórca.


Rzeźby nie da się podziwiać na ekranie

W rzeźbach niesamowite jest to, że nie uda się ich zobaczyć na ekranie, ponieważ nawet kiedy będą uchwycone z każdej strony, to nie będziemy posiadali na nie przestrzennego spojrzenia i ma szansę się okazać, że wtedy nie zauważymy czegoś niesamowicie ważnego. Dlatego właśnie żeby oglądać te dzieła warto skierować się do galerii, warto znaleźć czas, żeby mieć szansę się zetknąć ze sztuką w sensie dosłownym, by mieć szansę w nią wniknąć i poczuć ją wokół siebie (zobacz szczegóły na blueandgreen.pl).
Kiedy nie posiadamy gwarancji czy to nam się spodoba, to trzeba na początku udawać się jedynie na darmowe wernisaże, które są udostępnione dla wszystkich, a dopiero kiedy zyskamy świadomość, że to na pewno jest dla nas i że podoba nam się to co dostrzegamy, to
galeria
wtenczas zaczniemy odwiedzać te bardziej znane galerie oraz wystawy, które będą płatne.

Sztuka proponuje nam wiele rozwiązań oraz nie warto się przed nią zamykać

Sztuka kształtuje nasz charakter, lecz też wrażliwość na otaczający nas świat, przez to nie powinniśmy się przed nią zamykać. Kiedy nie odpowiada nam jej jedna dziedzina, to musimy poszukać innych możliwości kontaktu z nią, tak abyśmy w końcu wyszukali to, co będzie nam odpowiadało oraz co będzie nas satysfakcjonowało. Rzeźba to jeden z tych wytworów artystycznych, na który potrzeba wiele czasu i uwagi, dlatego właśnie musimy poświęcić trochę czasu na jej bliższe poznanie.