sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Kamery GoPro Hero3 w wersji White, Silver i Black Edition

Fascynaci nagrywania wyczynowych faktów sportowych doczekali się asortymentu dedykowanego właśnie dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają wysokie kryterium użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zaskakują fantastyczną jakością filmów i zdjęć w rozmaitych rozdzielczościach i w jakości istotnie przewyższającej aktualny standard FullHD.

Kamera GoPro Hero3
Source: http://kamerynakask.pl/
Kamera GoPro Hero3 jest reprezentatywną następczynią modelu Hero2. Posiada obiektyw składający się z sześciu części, w tym w soczewkę asferyczną, która w zestawieniu z możliwością dowolnego ustawienia pola widzenia kamery proponuje operatorowi nagrywanie filmów z rozmaitych perspektyw i pod nietypowym kątem. GoPro Hero3 mimo wielu nowych funkcji jest mniejsza, lżejsza i skuteczniejsza od prekursorki. W ofercie producenta jest do wyboru w trzech wersjach: White, Silver i Black Edition.

Publikacja, którą w tym momencie widzisz to nieszablonowe źródło informacji, ale jeśli poszukujesz innych tego rodzaju danych, to kliknij tutaj.

Każda z nich ma zamontowany nowoczesny sensor CMOS, o rozdzielczości odpowiednio: 5Mpix, 11Mpix lub 12Mpix. Poza tym, sprzęt daje możliwość filmowania w jakości FullHD. Najdroższa z serii – seria Black Edition urzeka funkcją nagrywania filmów o rozdzielczości 4K – model rejestruje dwukrotnie więcej szczegółów niż w aktualnie stosowanym standardzie FullHD – oraz efektem SlowMotion (nagrywanie w zwolnionym tempie) przy niższych rozdzielczościach .

Minikamery GoPro mogą się także pochwalić solidną i wodoszczelną obudową, która pozwala na filmowanie i robienie zdjęć nawet do 60 metrów pod wodą. Każda z nich ma umieszczone dostępne przyciski, które zadowolą fascynatów sportów zimowych, bo można je obsługiwać nawet w grubych rękawiczkach. Dodatkowo, sportowe kamery GoPro są zaprojektowane tak, by maksymalnie ograniczać szumy wiatru orazzagwarantować operatorowi najwyższą jakość dźwięku.

Czym oprócz tego odróżnia się seria Hero3 na tle wcześniejszych modeli GoPro? Z użytecznych nowych rozwiązań należy napisać o funkcji WiFi, która gwarantuje bezprzewodowe wysyłanie filmów czy zdjęć i może być sterowana przez smartfony oraz tablety, wyposażone w system iOS albo Android. Poza tym, kamery mają slot na karty microSDHC/XC, dzięki czemu obsługują karty o pojemnościach do 64GB. Wbudowane w kamerę wyjście micro HDMI pozwala na odtwarzanie zdjęć i filmów na telewizorach bez pomocy komputera.

Firma zadbała także o najszerszy na rynku zestaw akcesoriów do mocowania sprzętu na różnych powierzchniach. W ofercie znajdziemy, m.in.: zaczep na kask wentylowany, uchwyt na kask pełny, uchwyt na głowę, uchwyt na klatkę piersiową oraz przyssawki do szyby, niezawodne nawet przy prędkości 240km/h! Dodatkowo, dostępne są też: wyświetlacz czy wypornościowa tylna ścianka, dzięki której można łatwo zlokalizować kamerę, jeżeli ta, np. odczepi się od deski surfingowej (co i tak jest bardzo mało prawdopodobne), ponieważ będzie wznosiła się na wodzie.

Kamera GoPro FullHD to doskonały sprzęt dla doświadczonych konsumentów. Najdroższa z opisywanych – GoPro Hero Black Edition już została prawdziwym zwycięzcą w zestawieniu z kamerami tej samej klasy i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród odbiorców. I nic w tym dziwnego, bo ma do dyspozycji naprawdę dużo przydatnych funkcji. Dzięki niej możliwe jest nie tylko nagrywanie w jakości 4K, lecz zapis obrazów i filmów z prędkością 30 kl. na sek. Kamery Hero3 to całkiem nowe spojrzenie na filmowanie oraz jeszcze jeden krok w stronę zaspokajania wymagań fotografujących.