sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Wystawy i wydarzenia - co słychać w mieście?

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).

Dlaczego warto postawić na wakacje w Sopocie?

morze w Sopociw
Author: Michał Paluchowski
Source: http://www.flickr.com
Wiosna już na całego, a nim się spostrzeżesz, nastąpi gorące lato 2014. Masz już pomysł na przeżycie pamiętnych i beztroskich wakacji, o których długo będziesz mówić swoim znajomym i rodzinie? Jeżeli nie, mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę.

Co roku widzisz i słyszysz ogromną ilość reklam na temat spędzenia wakacji za granicą. Egipt, Turcja czy Tunezja to jedynie trzy z wielu kierunków turystycznych, które należą do najchętniej wybieranych przez Polaków. Ludzie przeważnie tłumaczą swój wybór przede wszystkim „pewną pogodą”. I w tym miejscu można przyznać im rację. Jednak same warunki pogodowe to nie wszystko.

Kategorie gier dla miłośników takiego rodzaju rozrywki

sport - perspektywa
Author: Jared Hersch
Source: http://www.flickr.com
W erze Internetu, gry to kluczowa kategoria, z powodu której wiele osób korzysta z połączenia. Z każdym rokiem miłośników grania w różnym wieku jest coraz więcej, podobnie jak i gier, które każdy może zarówno zakupić, jak i spróbować swych sił online.


Jedna z dostępnych gier w Internecie to Pirate Storm, która podbija gusta tysięcy osób – głównie pasjonatów żeglarstwa i nieco bardziej mistycznych elementów – piratów oraz potworów.

Noclegi we Władysławowie

Plaża we Władysławowie
Author: MatthiasHaas67
Source: http://www.flickr.com/
Władysławowo to duży port rybacki, popularny ośrodek wypoczynkowy oraz turystyczna baza dla turystów planujących udane wakacje nad Bałtykiem. Miasto położone jest u nasady Mierzei Helskiej – najdłuższego polskiego półwyspu (34 km) oddzielającego zatoki Pucką i Gdańską. Miasto obejmuje trzy nadmorskie kąpieliska takie jak: Karwia, Jastrzębia Góra, Chłapowo i Chałupy, które częściowo leżą na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego

Gdańsk – znacznie więcej niż jedynie miasto nadmorskie

Muzeum
Author: Zaha Hadaid
Source: Mario Botta
Zwiedzając północną część Polski nie można pominąć cudnego miasta jakim jest Gdańsk. Miasto to pozwala zarówno na niesamowity wypoczynek w sezonie letnim, jak i sporo kulturalnych wrażeń. Dzięki temu, że jest to miasto z okazałą przeszłością, w ośrodku tym bez problemu da się spędzać czas w muzeach.

Czy wypełnialiśmy już pit 37?

kredyt
Author: J P
Source: http://www.flickr.com
Im więcej będziemy rozumieć na temat pitów, tym mniejsza będzie obawa na to, że coś nas zaskoczy. Przez to właśnie musimy się starać o to, by dysponować chociaż minimalną wiedzą na ten temat, zwłaszcza że w rozwiązaniu pozostałych trudów mogą nam dopomóc właściwie do tego przystosowane programy.


Czy już mieliśmy sposobność wypisywać pit 37?


Warto wiedzieć, który pit jest nierzadko wypełniany oraz czy my również powinniśmy go wypełniać.

Które buty będą modne najbliższej wiosny?

damskie jasne buty
Author: Kasya Shahovskaya
Source: http://www.flickr.com
Dużymi krokami zbliża się do nas jedna z najprzyjemniejszych pór w trakcie całego roku. Wiosna jest startem gorących miesięcy, kiedy to nareszcie po długotrwałym okresie przywdziewania kurtek będziemy mogli ubierać się lekko i zwiewnie. Naturalnie taka prawidłowość nie dotyczy jej początkowych miesięcy, niemniej jednak z upływem czasu sytuacja niewątpliwie się polepszy.

Kąty Rybackie udany pomysł na rodzinne wczasy nad Bałtykiem

Chorągiewki, plaża Niechorze
Author: marol73
Source: http://www.flickr.com
Kąty Rybackie to niewielka, morska wioska rybacka, mieszcząca się w gminie Rewal. Rejon ten znajduje się w propozycjach wczasowych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »