sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Wystawy i wydarzenia - co słychać w mieście?

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).

Krynica lub Zakopane na romantyczny urlop

zakochani
Author: nattu
Source: http://www.flickr.com
Czy romantyczna wycieczka we dwójkę musi być skierowana ku Włochom, Francji lub Hiszpanii? Spora większość Polaków nie podziela tego przekonania. Niezgoda wobec wiązania miłości z wycieczkami do wspomnianych wyżej miejsc związana jest również z charakteryzujących nas problemów materialnych, ale także z przekonania o tym, że Polska potrafi być równie romantyczna.

Wybrzeże Słowińskie – jedno z najciekawszych miejsc w Polsce na wakacje

morze
Author: mmlolek
Source: http://www.flickr.com
W Polsce zdecydowanie można znaleźć wiele rewelacyjnych miejsc na spędzenie urlopu lub wakacji. Niemało osób nie bez przyczyny uwielbia atrakcje, jakie gwarantują olśniewające okolice Bałtyku – można tam, zależnie od poszczególnych upodobań, leżeć na plaży, opalać się, spożywać morskie smakołyki bądź odpocząć w sposób aktywny – poprzez zajmowanie się sportem. Wtedy wybranie Łeby to z pewnością świetne rozwiązanie – to nieduże, lecz korzystnie położone miasto oferuje dużo interesujących atrakcji dla turystów.

Kraina Tysiąca Jezior, teren zieleni, naturalne zbiorniki wodne, bogactwo fauny i roślin oraz czyste powietrze, tworzą wspaniałe warunki wypoczynku

Mazury
Author: oatsy40
Source: http://www.flickr.com
O pozytywnych stronach Mazur można snuć opowieści długo i to używając samych - naj. Są tu najgłębsze w kraju i najczystsze wody a także najobszerniejsze na całym obniżeniu Europy Środkowej, połacie leśne. Najładniejsze księżycowe pejzaże polodowcowe.

Jaką rolę pełni obecnie telewizja?

Telewizory Philipis
Author: Philipis
Source: Philipis
Od kiedy na świecie zjawił się rewolucyjny wynalazek jakim jest telewizor, rasa ludzka zwariowała na jej punkcie. Pudło telewizyjne stało się przedmiotem westchnień wszystkich mieszkańców naszej planety. Dzisiaj telewizor jest stałym elementem naszego życia. Jest on niezbędnym sprzętem wyposażenia dowolnego mieszkania. Otrzymał on również zaszczytne miejsce w naszym pokoju gościnnym. Co raz częściej rodziny decydują się na kilka odbiorników, tak by każdy członek rodziny miał wolność wyboru. Znamy przecież z własnego doświadczenia, w jaki sposób zazwyczaj kończą się wojny o pilota.

iluzoryczna rozgrywka - jak znaleźć właściwe miejsce

zabawa
Author: Commander, U.S. 7th Fleet
Source: http://www.flickr.com
Escape room to iluzoryczna gra. Funkcją gracza jest uciekanie z zamkniętego pokoju. Sposobność taką gracz dostaje po rozwiązaniu wszelkich zagadek i rebusów. Szarady przed komputerem są niezwykle wymagające i frapujące, a to zezwoliło na zdobycie znaczącego popytu wśród graczy posiadających komputery, smartfony, czy tablety. Gra stała się faktycznie realna i gracz sprzed ekranu komputera ma możliwość wejść osobiście do tajemniczego pomieszczenia i spróbować swoich sił, wypróbować, czy podoła zadaniu i zniknie z pokoju przed określonym czasem.

Co powoduje, że niektóre firmy odnoszą duży sukces finansowy, a niektóre szybko plajtują

online
To pytanie stawia sobie bardzo wielu właścicieli tych dużych lub mniejszych firm. Jak to się dzieje, iż jedne cały czas odnotowują zyski i ciągle rozszerzają wachlarz swoich usług, a następne w ciągu kilku lat popadają w taką spiralę niepowodzeń, że należy je po prostu zamknąć?

Idea na interesujący prezent na walentynki dla swojego chłopaka

strona internetowa
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Każda okazja do obdarowania ukochanej osoby będzie odpowiednia, jednak Walentynki z pewnością zasługują na upominek wyjątkowy. Sporo pań uważa, iż ten podarunek musi zostać romantyczny i nawiązywać do Święta Zakochanych, niekiedy jednakże należy odejść od takiej tradycji.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »