sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Wystawy i wydarzenia - co słychać w mieście?

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).

Parę ciekawych pomysłów na akcesoria i różnego rodzaju dodatki przydatne podczas urządzania mieszkania.

aranżacja mieszkania
Author: Living Rooms London
Source: http://www.flickr.com
Wielu osobom urządzanie mieszkania kojarzyć się będzie z zakupem sprzętów i mebli i ustawieniem całości tak, aby jakoś wyglądało i było w miarę funkcjonalne. Jednak w praktyce to będzie to dopiero początek do tego, żeby było można stwierdzić, że mieszkanie rzeczywiście jest stylowo i ładnie urządzone. Tak naprawdę to dopiero najróżniejsze elementy wykończeniowe, rozmaite drobiazgi i ozdoby tworzą jedną spójną całość.

Łóżkowe akcesoria jako prezent na wieczór panieński albo kawalerski. Propozycje dla odważnych.

Seksowna kobieta
Author: Magdalena Roeseler
Source: http://www.flickr.com
Kiedy idziemy na wieczór panieński albo kawalerski, z reguły wybieramy prezent adekwatny do okazji. Gotowych sugestii warto poszukać w sieci, jednakże czym innym jest pięknie zilustrowana „Kamasutra”, a czymś innym pas cnoty. Jakimi gadżetami opłaca się zainteresować, żeby były oryginalne i odpowiednie?

Sapkowski - niewątpliwie jeden z najbardziej znanych polskich autorów fantasty!

rozrywka
Author: Paul VanDerWerf
Source: http://www.flickr.com
Coraz krótsze dni spadające z drzew liście, słupki rtęci szybujące w dół, deszcz jednostajnie stukający o szyby - jesienna aura niejednokrotnie daje nam się we znaki i wprawia w przygnębienie.

Manierka - niezbędne wyposażenie w czasie biwakowania w lasach

biwak
Author: pieknowdomu.pl
Source: pieknowdomu.pl
Wybierając się na biwakowanie w lesie bezsprzecznie powinno się ogromnie dobrze do tej wyprawy się szykować, w szczególności jeżeli ma ona trwać nie jeden dzień bądź weekend, lecz dłuższy czas. Powinno się zadbać o zapas jedzenia, ciepłe ubrania, komfortowe i praktyczne buty, namiot oraz inne akcesoria przydatne w trakcie biwaku, takie jak lornetka czy też kompas.

W jaki sposób dobrze zadbać o splendor swojego domu

przykład fototapety powieszonej na ścianie
Author: ilya_ktsn
Source: http://www.flickr.com
Każdemu zależy, aby jego mieszkanie prezentowało sobą wielką klasę. w jej zdobyciu mogą nieraz pomóc obrazy znanych i cenionych malarzy. Jest to rzecz, jaka zdecydowanie umie przydać mieszkaniu trochę życia, jak tez tchnąć w nie nowego ducha. Wielkie dzieła mistrzów flamandzkich, Picassa czy Van Gogha są w stanie naprawdę wiele zmienić w postrzeganiu niejednego domu. Jak jednak ich szukać? Wiele może tu pomóc na przykład hasło takiego rodzaju jak obrazy na sprzedaż.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »