sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Wybierasz się na wczasy? Nie zapomnij o grach planszowych

Urlop to wyjątkowy czas, kiedy większą część dnia, a często i nocy spędzamy na dworze. Pływamy w morzu, chodzimy po górach, zwiedzamy, zajadamy się miejscowymi pysznościami i tak zwyczajnie cieszymy się letnią porą. Czasem jednak pogoda robi nam figla i pada deszcz.

monopol
Author: PR Executive
O ile krótka, letnia mżawka nie jest kłopotem, o tyle parę dni opadów może już skutecznie zepsuć nam humor. Jeśli wybraliśmy się do większej miejscowości, zawsze można pójść do kina albo korzystać z innych atrakcji. Co robić w przypadku, gdy wybraliśmy Mazury bądź w góry i wokół nas są same lasy, do najbliższej restauracji zaś jest spory kawałek? Grajmy w planszówki, jakie zawsze dobrze jest wziąć ze sobą na wczasy, gdyż zapewniają sporo radości podczas chłodniejszych dni bądź na wieczór, gdy wyczerpani całym dniem łażenia chcielibyśmy odrobinę się odprężyć.

Gry planszowe nie zajmują wiele miejsca, więc nie powinniśmy mieć trudności, aby gdzieś je zmieścić. Szczególnie sprawdzają się w tym wypadku gry karciane. Sklep internetowy, jaki szybko znajdziesz w sieci, zaoferuje ci wiele tego typu gier, na przykład gwarantującą emocję grę Jungle Speed czy Time’s Up bądź coś dla pociech, między innymi pozycję Śpiąca Królewna, stworzoną dla maluszków od ośmiu lat. Gry karciane nie są kosztowne oraz można zabrać ze sobą kilka pudełek, by mieć frajdę na wiele wieczorów.

Poza grami karcianymi popularne są także gry ekonomiczne oraz najczęściej wybierana w tym wypadku gra Monopoly. Z pewnością większość z nas spędziła wiele godz. na handlu nieruchomościami, chcąc zdobyć jak największe zyski. Propozycji gier jest tak dużo, iż niewątpliwie każdy, kto tylko wykaże chociaż odrobinę chęci, wyszuka właściwe tytuły dla siebie. Atutem gier planszowych jest także możliwość zintegrowania z sąsiadami z pokoju czy domku obok. Rewelacyjnie jest mieć przyjaciół, z jakimi będziemy mogli spędzić czas, również gdy przestanie padać deszcz.

zabawy
Author: yoppy
Source: http://www.flickr.com
Teraz już zdajesz sobie sprawę, czego nie może zbraknąć w twoim bagażu podróżnym, bez względu na miejsce, w które się wybierasz, ponieważ zawsze będziesz mieć czas na fajną planszówkę.

Już teraz sprawdź propozycje gier w sklepach internetowych i wspólnie z dziećmi bądź z partnerem wybierzcie tytuły, w jakie chcielibyście zagrać.

Zaciekawił Cię nasz opis? Zajrzyj więc do następnego zagadnienia i czytaj charaktery magazyn do woli o intrygujących Cię sprawach.

Z pewnością masz również jakąś grę w swoim domu, jaka będzie nadawać się na wyjazd.