sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Najlepsze upominki świąteczne czyli czemu dzieci lubią dostawać klocki lego pod choinkę.

Zbliżające się szybko Święta Bożego Narodzenia to każdego dziecka czas wielkiej magii. Pierwszy padający śnieg, dekorowanie choinki lub przygotowywanie wigilijnej wieczerzy to magia, za którą się tęskni przez resztę roku. Lecz chyba najbardziej wytęsknione jest nie samo dekorowanie choinki, a to, co można będzie pod nią znaleźć, to znaczy wymarzone przez wszystkich prezenty. Trudno zresztą\Zresztą trudno się dzieciom dziwić, że z takim utęsknieniem oczekują na pierwszą gwiazdkę, bo w końcu takich chwil, kiedy otrzymuje się prezent jest zaledwie parę, a Boże Narodzenie będzie chyba najprzyjemniejszym z nich.
Lego
Author: Charles & Adrienne Esseltine
Source: http://www.flickr.com
Tradycja obdarowywania w tym okresie ma długą historię, bo sięgającą starożytnego Rzymu, i jak widać w niezmienionej formie przetrwała do chwili obecnej. A że nic nie będzie wskazywać na to, żeby w najbliższym czasie miała się skończyć, to wszyscy dorośli muszą się dobrze przygotować do tego przepięknego dnia. Przygotować w taki sposób, aby wszystkie dzieci były całkowicie szczęśliwe i zadowolone z tego, co pod bożonarodzeniowym drzewkiem uda im się znaleźć.A znajdują sporo najróżniejszych rzeczy, bowiem lista najbardziej popularnych prezentów świątecznych jest dość długa.

Czy zaintrygował Cię ten tekst? Jeżeli odpowiesz twierdząco, to idź tutaj (https://wilanow.varsovia.edu.pl/) i przeglądnij tam następne zajmujące wątki. Nie zwlekaj!

Ale od wielu lat na pierwszej pozycji na niej będą się znajdować zabawki, i trudno raczej dziwić się temu. Zabawki to od lat uniwersalny, idealny dla każdego dziecka prezent. A pośród zabawek z kolei na pierwszej pozycji od lat panują klocki Lego, i temu też dziwić się nie ma co, bo Lego jest jednym z największych na świecie producentów dziecięcych zabawek, a klocki z tym charakterystycznym logo znają dzieci na całym świecie.


Lego
Author: Charles & Adrienne Esseltine
Source: http://www.flickr.com
Lego oferuje klocki dla każdej grupy wiekowej, razem z całkiem dorosłymi, którym pozostały dziecięce pasje. Dla najmłodszych będzie więc seria Duplo z dużymi, wygodnymi do składania elementami.

Absorbuje Cię ta tematyka? Kliknij ten link oraz zobacz, jak podszedł do tego tematu inny autor w treści swego postu!

Dzieci starsze mają do wyboru kilkanaście serii z bohaterami ulubionego filmu, w tym również lego mixels. Natomiast dla najstarszych wielbicieli klocków dostępne są modele, przy budowie których naprawdę trzeba się trochę napracować.