sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Jak możemy pozbyć się uzależnienia od gier komputerowych? Rozgrywki zespołowe pozwalające na świetną zabawę i integrację.

Żyjąc w czasach internetu mnóstwo osób zapomniało już o zespołowych grach, które umożliwiają rewelacyjną zabawę, jak także sprawną integrację. Wszyscy wielbiciele gier komputerowych muszą zdawać sobie sprawę, iż prawdziwe życie toczy się poza cyberprzestrzenią, a twórcy gier systematycznie proponują nam nowe rodzaje pojedynków grupowych, które stanowią najlepszą alternatywę, dla marnowania czasu przed komputerem. Najnowsze zabawy zespołowe w niczym już nie przypominają nudnych zabaw, jakie pamiętamy jeszcze ze szkoły podstawowej i potrafią one stać się prawdziwą pasją.

plakat
Author: karlnorling
Source: http://www.flickr.com
Bardzo dobrym dowodem na to, iż gry poza Internetem faktycznie przeszły kolosalną przemianę jest zabawa Escaperoom, jaką możemy zapewnić sobie w Gdyni. Uczestnicy tej zabawy maja za zadanie wydostać się z zamkniętego pokoju, w czym pomagają im różnorodne wskazówki. Kiedy pragniemy wziąć udział w Escaperoom Gdynia bez wątpienia oferuje najwięcej atrakcji. Z tej formy rozrywki korzystają zarówno osoby mieszkające w Gdyni, jak także turyści. W czasie zwiedzana Gdyni praktycznie grzechem byłoby nie zajrzeć do Escaperoom, który jest dziś symbolem tego miasta. Powinniśmy mieć na uwadze, że jeśli chodzi o Escaperoom Gdynia jest jedynym miastem w Polsce, w którym jesteśmy w stanie zapoznać się z tą rewelacyjną grą - więcej. Zabawa ta jest wspaniałym rozwiązaniem dla miłośników rozgrywek strategicznych, gdyż zmusza ona nas do intensywnego myślenia. Gracze mają do rozwiązania zadanie, w czym pomagają im różnorodne podpowiedzi mieszczące się w okolicy. Escaperoom to zabawa przeznaczona najbardziej dla osób dorosłych, chociaż często biorą również w niej udział starsze dzieci. Adekwatnie do własnych preferencji możemy zdecydować się na rozrywkę w jednym z pokojów cechujących się ciekawą tematyką. Sporo osób, bo pierwszej rundzie z chęcią decyduje się też na grę w nieco innych pomieszczeniach, kiedy gra ta jest niezmiernie wciągająca.korytarze
Author: thornet_
Source: http://www.flickr.com
Należ zdawać sobie sprawę rozwiązania, takie jak Escaperoom, ponieważ to dokładnie za ich sprawą jesteśmy w stanie zagwarantować sobie niezapomnianą zabawę jak również niezapomniane emocje. Gry grupowe to świetna alternatywa dla rozgrywek komputerowych, które mogą niedobrze wpłynąć na rozwój dzieci w celu osiągania oczekiwanych wyników nie myślą o nauce i spotkaniach z rówieśnikami. Niewątpliwie powinniśmy powrócić do rzeczywistego świata i przekonać się, że od kilkunastu lat w sferze gier grupowych zaszły imponujące zmiany (przeczytaj więcej).