sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Coś dla sympatyków fotografujących i nie jedynie

Wszyscy cenieni fotografowie, ale i amatorzy dopiero uczący się swego przyszłego fachu, powinni poczytać historię fotografii. Ściśle wiąże się to z poznawaniem niełatwych historii kolejnych miast. W naszym kraju mamy mnóstwo niezwykłych pereł, jakie zostały uwiecznione na zdjęciach.Przemyślanym przykładem są przedwojenne fotografie Krakowa, jakie robią wrażenie również na fotografach spoza Polski.
Smok wawelski
Author: Pawel Loj
Source: http://www.flickr.com
Skrywają w sobie niemało tajemnic, a tajemnica od dawna była interesującym tematem. Znakomite zdjęcia z dawnego okresu pokazują, w jaki sposób Kraków wyglądał w następnych etapach historii. Jest to nadzwyczaj ciekawe i zmotywuje sporo osób do tego, by odnowić zachowane na zdjęciach miejsca aktualnie. Stary Kraków jest przedstawiany również na pamiątkowych pocztówkach, które można kupić na miejscu. Turyści lubią takie rozwiązania i chętnie wysyłają je do bliskich.


Niezwykłe miasto Kraków na starej fotografii
Ciekawe miasto Kraków na starej fotografii prezentuje się jak namalowane. Dzięki dostępności do tego typu materiałów możemy odbyć niezwykłą podróż w czasie i poznać tajniki historii Krakowa. Nasza dawna stolica ma sporo zabytków, z jakich większość kiedyś prezentowała się zupełnie inaczej niż widzimy to dziś. W galerii fotografii trafimy na nadzwyczaj rozpięte tematycznie obrazy.

Jeżeli interesuje Cię ten temat, zobacz dodatkowo inne polecane www, gdyż przedstawiają one zbliżony temat, więc na pewno Cię zafascynują.

Google+
Niezwykła historia Krakowa jest tak pochłaniająca, że możemy spędzać całe dnie poznając ją jeszcze dogłębniej. Galeria zdjęć jest również możliwa do kupienia, gdzie możemy znaleźć określoną fotografię. Dzięki upamiętnieniu Krakowa na kartach fotograficznych możemy aktualnie zobaczyć oraz ocenić, jakim zmianom miasto ulegało na przestrzeni lat. Dawna siedziba królów ma mnóstwo wyjątkowych miejsc obecnie, które prezentowały się całkowicie inaczej, nie było ich czy również na ich miejscu znajdowało się coś absolutnie innego.Warto więc przyjrzeć się dawanym do dyspozycji w sieci zdjęciom Krakowa, aby samodzielnie rozpocząć podróż przez kolejne karty historii.