sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Zimą musimy zadbać o to, by naszym maluchom zorganizować jak najlepiej czas

Nadchodzi zima, a to oznacza, że nasze maluchy więcej czasu będą spędzać w domu. Oczywiście zabawy na świeżym powietrzu są w tym wypadku tak czy inaczej nieuniknione, a wręcz nawet wskazane, jednak mimowolnie częstotliwość przebywania w domu zimą znacznie się zwiększa, więc powinniśmy zatroszczyć się o to, aby naszym dzieciakom zorganizować umiejętnie czas.
konkurs plastyczny dla dzieci
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
Jednym z idealnych pomysłów są różnego typu konkursy dla dzieci, które – jeśli będą przygotowane wnikliwie i z zaangażowaniem – mogą im zagwarantować dużo radości - konkursy online. Jeżeli myślimy, że samodzielnie nie damy sobie rady z tego typu zadaniem, możemy również zastanowić się nad zapisaniem dziecka na zajęcia chociażby do najbliższego domu kultury. W tego rodzaju miejscach konkursy plastyczne dla dzieci czy konkursy sportowe są przygotowywane na porządku dziennym. Najwięcej tego rodzaju „imprez” ma miejsce w trakcie ferii, ale również na co dzień organizowane są przeróżnego typu zabawy dla maluchów, szczególnie, gdy dziecko zapiszemy do jakiegoś koła – przykładowo do koła plastycznego czy do zespołu tańca. Możliwości jest naprawdę dużo.
dzieci konkurs plastyczny
Author: North Charleston
Source: http://www.flickr.com
Wszystko jednak powinno zależeć od tego jaki gatunek rozrywki preferują nasze dzieci. Jeśli same nie orientują się w czym czują się jak ryba w wodzie, musimy zagwarantować im możliwość wypróbowania różnych opcji. Tylko w takim wypadku zorientujemy się jakie talenty czy upodobania ma nasze dziecko. Współcześnie rozmaitego typu zabawy i konkursy dla dzieci, dzieciaki zastępują zasiadywaniem przed komputerami. Jeśli i naszego malucha ciężko jest odwieść od monitora może opłaca się pomyśleć o takim rozwiązaniu jak konkursy online. W internecie istnieje wiele tego rodzaju konkursów dedykowanych czy dla najmłodszych - zrób to sam dla dzieci - bądź dla dorosłych osób.
Takie konkursy są ciekawym rozwiązaniem, gdyż nie tylko wypełniają maluchom czas, ale również zazwyczaj oferują możliwość wygrania cennych nagród, co dla dzieci jest dodatkowym bodźcem do zabawy, podobnie zresztą jak w przypadków osób dorosłych. Stawiając na takie rozwiązanie, pamiętajmy jednak, by wszelkiego rodzaju konkursy dla dzieci najpierw skrupulatnie przeanalizować i sprawdzić czy faktycznie są dedykowane dla dzieci w konkretnym wieku i w pełni dla nich bezpieczne.