sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Nietuzinkowe występy artystyczno-akrobatyczne

Od zawsze żyły osoby obdarzone dużym talentem. Niektórzy z nich na przykład zdolni są do wyginania własnych ciał w niemożliwe dla większości ludzi układy. Inni mają talent w zakresie tańca czy sportu. Również od dawnych czasów panowało zapotrzebowanie na pokazy z udziałem takich utalentowanych osób. Tradycja ta obecnie nie zaginęła i ma odzwierciedlenie przykładowo w pokazach organizowanych w cyrkach.
akrobatyka
Author: Sergey Melkonov
Source: http://www.flickr.com
Występy akrobatów są tam nieodzowną częścią widowiska. Ewolucje wykonywane przez te osoby bywają niezwykle niebezpieczne, przykładowo z uwagi na dużą wysokość, na której się odbywają. Jednak tego rodzaju występy na dzień dzisiejszy nie mają miejsca wyłącznie na arenach cyrkowych. Zapotrzebowanie na oglądanie tego rodzaju pokazów ostatnio zwiększyło się i obejmuje chociażby takie okazje jak wydarzenia urządzane dla członków przedssiębiorstw. Na takich wydarzeniach częstym elementem są części artystyczne, w których występują zaproszeni goście.
Widowiska na imprezach firmowych

Nierzadko zdarza się, że kierownicy firm chcą urządzić dla swoich podwładnych i kontrahentów specjalne wydarzenie, które pełni między innymi rolę integracyjną. Zaproszeni goście są podejmowani poczęstunkiem, a także mają okazję podziwiać popisy zaproszonych ludzi (ciekawa oferta). Częstym wyborem są pokazy akrobatyczne
akrobatyka
Author: Kyle Nishioka
Source: http://www.flickr.com
tworzone zazwyczaj przez młode osoby z talentem. Osoby takie można obecnie łatwo znaleźć poprzez strony internetowe, gdzie się promują, zamieszczając chociażby nagrania z własnych występów. Aktualnie tacy ludzie często również występują w znanych programach telewizyjnych, promujących młode talenty.


Pokazy tańca

Tak samo częstym widowiskiem powtarzającym się podczas wydarzeń firmowych są pokazy wykonywane przez tancerzy-profesjonalistów. Taniec towarzyski nigdy w zasadzie nie jest niemodny i jest uniwersalny. Całkiem często także wynajmowane są całe grupy taneczne, które uświetniają dane wydarzenie pokazem tańca nowoczesnego. Wybór jest niezwykle duży, tak samo jak w przypadku akrobatów warto przeszukać witryny internetowe poszukując ciekawych propozycji.