sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Pasja to cel naszego życia, to coś najistotniejszego dla wielu z nas. Życie z pasją jest bardziej interesujące, jest bardziej bogate i łatwiej odnaleźć w nim sens

Pasja to coś, dlaczego warto żyć, to sens i cel życia. Wielu z nas jest z tego powodu bardziej zadowolonych z życia, właśnie z posiadania pasji. Dzięki pasji bowiem mamy coś dodatkowego i wartościowego poza pracą i innymi obowiązkami, mamy coś, czemu możemy się oddać i w czym możemy polepszać swoje umiejętności. Ilu ludzi, tyle pasji, nie da się raczej tego zaklasyfikować do jakichś grup, bo to raczej byłoby nieco pozbawione sensu. Każda pasja jest bowiem wyjątkowa.
odzież militarna
Source: http://www.sxc.hu/
Pasji są tysiące, miliony, ktoś może interesowć się wojskowością i zbierać różne wojenne pozostałości, może jednakowoż zbierać aktualną wojskową odzież, różny sprzęt, kominiarki, kamizelki taktyczne, rożne bronie. Może to być ktoś kto przejął pasję po członkach rodziny. Być może to osoba, która sama, bez pośredników, odkryła w sobie pasję. Może to być człowiek interesujący się od zawsze samochodami, reperujący swojego zabytkowego cadillaca już kilka lat.

Może to też być meloman nie potrafiący żyć bez muzyki, który ma mnóstwo płyt, w tym także pokaźną kolekcję płyt winylowych. Dla niego jednak te płyty są bezcenne. Pasja to jednak także wyrzeczenie i upór. Nie można bowiem mieć swojej pasji bez ponoszenia kosztów, czy to będą straty finansowe czy odbiją się one w życiu rodzinnym, zawsze dojdziemy do wniosku, że pasja zarówno daje, jak i odbiera. No ale zgodnie z tym, co mówią pasjonaci mimo wszystko, pomimo wielu trudności warto żyć dla rozwijania swojego największego zainteresowania. Piękne w pasji jest też to, że ona pozostawia ślad po nas w postaci naszych zbiorów, zostawia po nas opowieści różnych ludzi, którzy wspominają, z jakim zapałem kolekcjonowaliśmy nasze zbiory.odzież wojskowa
Author: 176th Wing Alaska Air National Guard
Source: http://www.flickr.com
Być człowiekiem z pasją to przede wszystkim opowiadać pewną historię, jak człowiek potrafi przeżyć swoje życie. Nie jest to tylko wstawanie, jedzenie i pracowanie, a na końcu spanie, to życie dzięki pasji jest bogatsze, bardziej wciągające.

Wielu uważa też, że pasja nadaje sens naszemu życiu i pcha je do przodu. Nie każdy ma pasję, ale pojawia się ona czasami z dnia na dzień, więc nie trzeba jej szukać. A jeśli jej nie możemy znaleźć nie róbmy tego na siłę, wsłuchamy się w siebie, a po pewnym czasie z pewnością sama się nam pokaże.