sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/menu.inc).

Jak bardzo się zmieniły gry po rozpowszechnieniu internetu, krótki przegląd najchętniej wybieranych gier strategicznych.

Jedną z najbardziej popularnych obecnie form rozrywki są gry komputerowe. Zresztą nie ma się co dziwić, jeżeli jakiś sprzęt nada do tego, aby go wykorzystać do rozrywki, to na pewno wykorzystany on zostanie, a w końcu komputery idealnie będą się do tego nadawać. Coraz mocniejsze układy graficzne i algorytmy wyświetlania powodują, że współczesne gry mogą zachwycić możliwościami graficznymi, lecz nie da się im też odmówić wyjątkowej grywalności.
wcograc.pl, gry internetowe, gry online
Co chwilę ukazują się nowe tytuły w sprzedaży, czy to jako zupełnie nowe gry, czy też wznowienie starych przebojów. Do rozwoju gier bardzo przyczyniła się sieć internetowa, dając graczom sporo nowych możliwości. Wcześniej gry się instalowało na komputerach z płyt, i w najlepszym przypadku można było zagrać z innymi w sieci wewnętrznej. Dzisiaj internet znosi wszelakie bariery, dzięki temu że gry działają na maszynach producenta, to jest nieograniczony dostęp do nich - nie ma żadnych problemów, aby grać z osobami z innych krajów czy nawet kontynentów.

Jednym z najpopularniejszych rodzajów gier są gry strategiczne na komputer. W nich raczej się nie liczy szybkość klikania w klawiaturę albo przyciski myszki, lecz taktyczne i strategiczne umiejętności. Rzecz jasna sprawne podejmowanie decyzji także ma duże znaczenie, bo gry te często odbywają się w rzeczywistym czasie, ale dużo istotniejszą rolę odgrywa obranie najlepszej do okoliczności strategii. Gracz może się wcielić w tych grach w rolę dowodzącego jakimś stanem zasobów, przykładowo wojskowymi oddziałami albo mieszkańcami miasta.Scena z gry
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
W trakcie rozgrywki należy swoje zasoby rozwijać jak się tylko da, jednocześnie pamiętając o tym, że inni gracze mogą w tym czasami dość skutecznie przeszkadzać. Jedną z najpopularniejszych gier tego gatunku w wersji mobilnej jest Heroes Online (doczytaj). Gra ta jest kolejnym wydaniem jednego z największych przebojów z tego rodzaju na komputery stacjonarne, i czerpie z niej wszystko to, co najlepsze. Doskonała grafika i wysoka grywalność sprawiły, że jest to dzisiaj jedna z najpopularniejszych gier tego typu.