Kultura dla każdego

sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/ambient.org.pl/includes/theme.inc).

Urokliwe pamiątki, które można kupić w dawnej stolicy Polski.

Kraków
Author: Jonas Van den Eynde
Source: http://www.flickr.com
Każdy przyjezdny, jaki minimum chwilowo przebywa w Krakowie musi kupić jakieś urokliwe pamiątki z dawnej stolicy Polski. Dzięki temu ma szansę później jak najlepiej wspominać własny pobyt tam. A pamiątki takie ma szansę kupić tak samo dla siebie, jak i dla bliskich. Abstrahując od preferencji można tam bowiem znaleźć wiele rzeczy. Już na krakowskim rynku, przy Sukiennicach da się wyszukać sporo budek, w jakich można kupić tak samo przedmioty standardowe, jak i oryginalne pamiątki.

Stylowe zaproszenia na ważkie uroczystości

Zaproszenie na ślub
Author: Aneta Garbowska
Source: abcslubu.pl
Takie uroczystości, jak na przykład wesele, urodziny bądź wieczór panieński z pewnością dla każdego z nas są nadzwyczaj ważkie. Z tej przyczyny chcemy, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem i by każda z owych uroczystości bezapelacyjnie się udała. Przygotowania do różnorodnych istotnych chwil nieraz odbywają się o wiele wcześniej oraz jest ich dość dużo. Między innymi trzeba zadbać o to, by każdy z gości zdobył dobre zaproszenia.

Imponująca jakość preparatów typu lubrykant

lubrykant
Author: Don Nunn
Source: http://www.flickr.com
Lubrykant to produkt w stu procentach bezpieczny i wystarcza na długo, który dodatkowo gwarantuje świetne nawilżenie przez określony czas. Wybierając preparat dla siebie, warto kierować się zdaniami umieszczanymi na tematycznych forach w internecie oraz na stronach www. Wśród produktów takich jak lubrykanty sklep zapewnia wyjątkowo szerokie opcje wyboru, m.in. wśród oferowanych zapachów. Środek ten efektywnie sprzyja najrozmaitszym i wspólnym erotycznym chwilom. Imponująca jakość w nowatorsko zaprojektowanym opakowaniu nie ma sobie równych wśród żadnych lubrykantów dostępnych na stronach.

Zamów dla swojego mężczyzny podarek, który naprawdę go ucieszy!

pudełko z prezentem
Author: Shari's Berries
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu kobiet nadzwyczaj problematyczne jest nabywanie prezentów dla mężczyzn. Nie można im sprawić wielu rzeczy, które można byłoby dać innym paniom.Oprócz tego zazwyczaj następny kosmetyk lub T-shirt po prostu ich nie ucieszy.

Współczesny piękny spektakl

maska
Author: Ben Fredericson
Source: http://www.flickr.com
Na kulturę każdego narodu składa się wiele elementów. Kultura aktualna to wszystkie aspekty z nią związane, dziejące się aktualnie i mające wpływ na życie kulturalne na danym terytorium. Do elementarnych części życia kulturalnego należą takie dziedziny jak sztuka, muzyka oraz literatura. Ważne są osiągnięcia określonego kraju na polu tych dziedzin, jak również wybitni ich reprezentanci.

Gdzie powinno się zaplanować nasz długi weekend?

Piknik na łonie natury
Author: Daniel Glifberg
Source: http://www.flickr.com
Spora część z nas doskonale wie, że wypoczynek jest niesłychanie znaczącym elementem naszego życia. Aktywne wypoczywanie pozwala nam sprawnie zapomnieć o każdych kłopotach życia codziennego, z którymi w szeregu przypadków się spotykamy. W tym miejscu wskazane jest jednakże zauważyć, że zorganizowanie należytego wyjazdu powoduje nam wiele problemów. W rzeczywistości bowiem nie wiemy w które miejsca się wybrać oraz które atrakcje zobaczyć.

Spiżarnie pełne słoików z marynatami, czyli rzecz o tym, jak zachować na dłużej smak jarzyn i nieimportowanych owoców

grzyby kurki
Author: Joanna Tkaczuk
Source: Fotolia.com
Kura domowa to miano, które najczęściej przysługuje białogłowie prowadzącej dom, wychowującej potomstwo i przygotowującej wyśmienite obiady. Taka pani domu ma wbrew pozorom ręce pełne roboty, gdyż wybrane czynności wykonuje nieco dłużej niż tzw. kobieta pracująca.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »