Kultura dla każdego

sprawdź, co dzieje się w Twoim mieście

Pomysł na weekend - kajaki

spływ kajakowy weekend
Author: Wendy
Source: http://www.flickr.com
Chłodne miesiące zbliżają się wielkimi krokami, ale wciąż jeszcze jest stosunkowo ciepło i przyjemnie. Mimo, że wakacje minęły, to warto wykorzystywać ładne weekendy na aktywność na dworze. Możliwości jest dużo, a jedną z najbardziej atrakcyjnych są spływy kajakowe. Rzek mamy w naszym kraju wiele, więc zazwyczaj nawet nie musimy daleko wyjeżdżać, aby tej przyjemności zaznać. Oczywiście najpopularniejsze miejsca na kajaki to Mazury. Tam możemy znaleźć mnóstwo urokliwych rzek, buchających kolorami zakamarków.

System sprzedaży biletów powinien mieć połączenie z bankami

Bilety
Author: David Skinner
Source: http://www.flickr.com
System sprzedaży biletów powinien być wolny od awarii. Coraz więcej zakupów wykonamy przez internet, dlatego nie może nas dziwić to, że również bilety na przeróżne zdarzenia okazują się być zazwyczaj nabywane w ten sposób. To właśnie spowoduje, że system sprzedaży biletów powinien funkcjonować idealnie, a na dodatek powinien okazać się przyszykowany na duże przeciążenia, zrobione tym, że dużo osób równocześnie będzie chciało zakupić wymarzone ]bilety.

O kursach rysunku w Krakowie słów trochę...

Kraków
Author: YougoPL
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zauważymy, że nasze dziecko umie rysować to powinniśmy pomóc malcowi rozwijać jego talent. Można zaprowadzić dziecko do szkoły rysunku. Taka szkoła rysunku Kraków to miejscowość, w której jest naprawdę dobra szkołą tego typu. W takiej szkole dziecko będzie szlifować swój talent. Suma summarum sprawdzi również czy posiada talent, czy musi cierpliwie ćwiczyć, żeby ten talent rzeczywiście pokazać.

Czy łatwo mieć własną winnicę? Jak to można zrobić? Czy to właściwie możliwe?

Winnica
Author: Reynaers Polska
Source: Reynaers Polska
Pamięta to każdy z nas, że jeszcze pewien czas temu rodzime wino kojarzyło się niezbyt pozytywnie. Bardziej to były skojarzenia najtańszego wina niż lepszej jakości trunku. Całe szczęście dzisiaj jest zupełnie inaczej, a winiarstwo w Polsce przeżywa najprawdziwszą drugą młodość. Spora liczba osób zastanawia się nad otworzeniem własnej winnicy. Czy warto i czy to w ogóle do zrealizowania?

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »